Agnieszka Radwańska pierwszy raz na salonach po ogłoszeniu ciąży. Wybrała żakiet podkreślający talię. Promienieje!

Agnieszka Radwańska została ambasadorką pieczywa Wasa. Zobaczcie, jak prezentowała się na konferencji.

Agnieszka Radwańska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym w mediach. Sportsmenka słynie ze swojej powściągliwości, toteż każda informacja na jej temat budzi niemałe emocje i zainteresowanie wśród jej fanów i internautów. O błogosławionym stanie tenisistki mówiło się już na samym poczatku roku, gdy pojawiła się na Balu Sportowca, jednak sama zainteresowana z obwieszczeniem radosnej nowiny postanowiła się wstrzymać. Dopiero pod koniec stycznia pochwaliła się na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tamtej pory nie pokazywała się publicznie aż do konferencji prasowej pieczywa Wasa.

Agnieszka Radwańska pierwszy raz w ciąży na salonach 

Agnieszka Radwańska została ambasadorką pieczywa marki Wasa. Z tej właśnie okazji pojawiła się na konferencji prasowej reklamowanego produktu. Nie jest tajemnicą, że tenisistka jest na początku ciąży, jednak nikt nie wie dokładnie, w którym miesiącu. Niestety jej stylizacja z konferencji nie ułatwiła zadania. Agnieszka Radwańska pokazała się w czarnych, szerokich spodniach w kant i marynarce tego samego koloru. Pewne jest, że to wczesne początki, bo ciąży jeszcze nie da się wyłapać gołym okiem. 

Spotkanie z tenisistką prowadziła Anna Wendzikowska. Radwańska sprawiała wrażenie zadowolonej. Dużo się uśmiechała i chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć. Widać, że ciąża jej służy. My mamy jednak nadzieję, że nieco bardziej się otworzy i opowie co nieco o swoim stanie. Bylibyście zainteresowani?

Czy Agnieszka Radwańska będzie ministrem sportu? Sprawdź, co powiedziała w rozmowie z Plotkiem:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.