Agnieszka Radwańska jest w ciąży! Czy na Gali Mistrzów Sportu 2019 było już widać brzuszek? Chyba tak!

Agnieszka Radwańska jest w ciąży! O radosnej nowinie tenisistka właśnie poinformowała swoich fanów, a my sprawdzamy, czy ciążowy brzuszek był już widoczny na Gali Mistrzów Sportu 2019.

Agnieszka Radwańska jest w ciąży! O wspaniałej nowinie tenisistka właśnie poinformowała swoich fanów na Instagramie. I chociaż mogliśmy się spodziewać, że po zakończeniu kariery sportowej Radwańska zechce sprawdzić się w innej roli, to mimo wszystko ta dzisiejsza nowina bardzo nas zaskoczyła!

Agnieszka Radwańska w ciąży na Gali Mistrzów Sportu

Agnieszka Radwańska wstawiła na swój Instagram post niepozostawiający żadnych złudzeń - sportsmenka spodziewa się dziecka! Fani i obserwatorzy gratulują Radwańskiej zajścia w ciążę.

 

Czy mogliśmy ciążowy brzuszek wypatrzeć już wcześniej, podczas Gali Mistrzów Sportu 2019, na której Agnieszka Radwańska zdobyła nagrodę "Superczempiona"? Wszystko wskazuje na to, że tak. Uroczystość miała miejsce czwartego stycznia 2020 roku. Jeśli uważnie przyjrzymy się zdjęciom z tego wydarzenia, z łatwością dostrzeżemy delikatne krągłości w okolicach brzuszka Agnieszki Radwańskiej.

Gala Mistrzów sportuGala Mistrzów sportu KAPIF

Piękna granatowa suknia delikatnie opina talię Agnieszki Radwańskiej, lecz czwartego stycznia nikomu nie przyszłoby do głowy, aby w tak delikatnych krągłościach dopatrywać się pierwszych oznak ciąży.

Gala Mistrzow sportuGala Mistrzow sportu KAPIF

Tenisistce na rzeczonej gali towarzystwa dotrzymywał mąż, Dawid Celt. Możemy się domyślać, że para już wtedy wiedziała o ciąży, lecz postanowili tę radosną nowinę zachować jeszcze dla siebie.

Gala Mistrzow sportuGala Mistrzow sportu KAPIF

Przypomnijmy tylko, że Agnieszka Radwańska i Dawid Celt są małżeństwem od 2017 roku. Ślub wzięli w Krakowie, w kościele Na Skałce. Nie trudno zauważyć, że parę łączy szczere uczucie, powiększenie rodziny było więc tylko kolejnym, naturalnym etapem w ich związku!

Serdecznie gratulujemy i przyszłym rodzicom życzymy wiele radości!

JP

Klara Lewandowska to ulubienica polskich internautów:

Zobacz wideo