Anna Nowak-Ibisz świętuje 14. urodziny syna. Pochwaliła się archiwalnymi zdjęciami z solenizantem i byłym mężem

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza skończył właśnie 14 lat. Dumna mama złożyła mu życzenia na Instagramie i pochwaliła się starymi fotkami.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem przez cztery lata. Mimo że para rozwiodła się ponad 10 lat temu, wciąż utrzymuje ze sobą bliskie i przyjazne kontakty. Owocem ich miłości jest syn Vincent, który właśnie skończył 14 lat, czym dumna mama pochwaliła się na Instagramie. 

Anna Nowak-Ibisz świętuje urodziny syna

Anna Nowak-Ibisz obecnie jest na wakacjach w Tajlandii. Na urlop zabrała swojego syna Vincenta. Na Instgramie chętnie relacjonuje swoją podróż zamieszczając zdjęcia pięknych widoków czy innych lokalnych atrakcji. Tak się złożyło, że w czasie tych wakacji wypadły 14. urodziny Vincenta, o czym również nie omieszkała podzielić się z obserwatorami. Zamieściła specjalny, urodzinowy post, w którym złożyła Vincentowi życzenia. 

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo
Sto lat synku! Wybiła czternastka! Żarty się kończą i wchodzimy w wiek turbulencji. Doceniam każdą chwilę razem, każdy dzień. Patrzę z dumą, miłością i czułością na to, jak z chłopca staje się nastolatkiem? WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANIE. Bądź zawsze wierny sobie i temu, co kochasz, tylko będąc sobą, będziesz szedł własną drogą i żył swoim życiem ! To jest najlepsze życie, jakie można mieć - pisze dumna mama.

Co ciekawe, Anna Nowak-Ibisz przy urodzinowym poście zamieściła kilka archiwalnych fotek z synem, na których znajdziemy również Krzysztofa Ibisza. Ten niestety nie wygrzewa się z nimi w tropikach. Przynajmniej tak wnosimy po zdjęciach, jakie zamieszczają w sieci. 

RG

Więcej o: