Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem z ikoną polskiej muzyki. Anna Nowak-Ibisz zażartowała z byłego męża w komentarzu

Krzysztof Ibisz zmieścił zdjęcie z Grzegorzem Markowskim na Instagramie. Była żona prezentera Anna Nowak-Ibisz postanowiła sobie z niego zażartować.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz po rozwodzie pozostali w bardzo dobrych relacjach. Byli małżonkowie chętnie udzielają się mediach społecznościowych i komentują wzajemnie swoje publikacje. Ostatnio dziennikarz pogratulował "Pani Gadżet" okrągłej liczby obserwatorów na Instagramie. Tym razem Anna zabrała głos pod postem Krzysztofa. 

Krzysztof Ibisz chwali się zdjęciem z Grzegorzem Markowskim

Dziennikarz opublikował zdjęcie z liderem zespołu Perfect, Grzegorzem Markowski. Krzysztof uśmiecha się do obiektywu, a muzyk całuje go w policzek. Prezenter stwierdził, że artysta to polski odpowiednik Micka Jeggera.

Micka Jaggera nie poprosiłem o selfie, ale Grzesia zawsze poproszę. Czy też kochacie Perfect? - zapytał Krzysztof. 
 

Zdjęcie skomentowała Anna Nowak-Ibisz. Stwierdziła, że panowie to przedstawiciele dwóch bardzo różniących się od siebie światów. Przy okazji zażartowała.

Oczywiście, że kochamy. Mega zdjęcie! Wygrywa w kategorii najlepsza para roku 2020. Zestawienie dwóch ekstremalnie różnych światów scenicznych bezcenne! - napisała Pani Gadżet

Widać, że para mimo wszystko świetnie się dogaduje. Byli małżonkowie nadal wspierają się i żartują. Inne pary powinny się od nich uczyć.

DK

Ostatnio Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.