Anna Nowak-Ibisz wróci do Krzysztofa Ibisza? Pani Gadżet skomentowała relacje z byłym mężem. Wykazała się mądrą postawą

Anna Nowak-Ibisz w rozmowie z Faktem skomentowała swoje stosunki z Krzysztofem Ibiszem. Przyznała, że oboje wykazali się dojrzałością w odbudowaniu tej relacji.
Zobacz wideo

Od jakiegoś czasu coraz częściej piszemy o Annie Nowak-Ibisz i Krzysztofie Ibiszu. Wszystko przez to, że byli małżonkowie okazują sobie w mediach sympatię, a co więcej, nawet flirtują. Ich fani mają nadzieję na to, że wrócą do siebie. Fakt postanowił dowiedzieć się, co tak naprawdę ich teraz łączy.

 Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz wrócą do siebie?

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz rozwiedli się w 2009 roku po czterech latach związku. W tym czasie pojawił się na świecie ich syn Vincent, który w tym roku skończy 14 lat. Długo mieli do siebie pretensje, nie utrzymywali przyjacielskich relacji. Jednak od jakiegoś czasu widać, że doszli do porozumienia. Okazuje się, że oboje włożyli w to wiele wysiłku jednak nie zapominają o przeszłości:

Naprawa tych relacji wymagała czasu, ale też wysiłku, żeby schować żale i pretensje do kieszeni. Pewnie, że pamiętam o wielu przykrych rzeczach - wyznała Anna Nowak-Ibisz w rozmowie z Faktem.

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz z synemAnna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz z synem Instagram/anna_nowak_ibisz_official

Dogadali się ze względu na syna. Dla rodziców jego szczęście jest najważniejsze, dlatego nie chcieli, żeby cierpiał przez ich rozstanie:

Jest dobro wyższe czyli dziecko, dla którego ważne jest, żeby rodzice potrafili się dogadać, czasem pośmiać, pójść razem na spacer czy przełamać się opłatkiem w wigilię. Oboje z byłym mężem wykazaliśmy się dojrzałością w odbudowaniu tej relacji i cieszę się z tego - dodała.

Myślicie, że wrócą do siebie?

AW