Katarzyna Grochola przybyła na Bestsellery Empiku 2019 z mężem. Postawiła na młodzieżową stylizację

Katarzyna Grochola pojawiła się na ściance z mężem. Pisarka prezentowała się stylowo.

Katarzyna Grochola ponad rok wzięła potajemny ślub ze Stanisławem Bartosikiem. Przez kolejne dziewięć miesięcy ukrywała ten fakt, chociaż wcześniej chętnie dzieliła się informacjami o swoim życiu prywatnym. Więcej o historii znajomości pisarki i jej ukochanego przeczytacie TUTAJ. Podczas gali Bestsellerów Empiku która odbyła się 4 lutego, Grochola była nominowana w kategorii Literatura obyczajowa za książkę "Zranić marionetkę”. Choć statuetki nie otrzymała, to i tak cieszyła się zainteresowaniem fotoreporterów.

Katarzyna Grochola na Bestsellerach Empiku 2019

Pisarka na wydarzenie organizowane przez Empik przyszła w oversizowej czarnej sukience z długim rękawem, do której dobrała ciężkie motocyklowe buty oraz świecącą zieloną torbę. Ozdobnym elementem był długi srebrny naszyjnik.

Katarzyna Grochola z mężemKatarzyna Grochola z mężem KAPiF

Widać, że Grochola porzuciła odbarwianie włosów i wygląda dużo lepiej w naturalnym brązie. W makijażu postawiła na usta i pomalowała je różową szminką, a oczy podkreśliła czarną kreską. Mąż Katarzyny wybrał niebieską koszulę, casualową marynarkę, jeansy i brązowe buty. Widać było, że para cudownie czują się w swoim towarzystwie. Z twarzy pisarki nie schodził uśmiech. 

W czasie Bestsellerów Empiku 2019 zostały wręczone statuetki dla przedstawicieli z dziedziny filmu, literatury i muzyki. Na scenie mogliśmy zobaczyć Beatę Kozidrak w odważnych stylizacjach, za to Grażyna Torbicka zadała szyku. Sprawdźcie jak prezentowały się inne gwiazdy na ściance.

Jak Wam się podoba stylizacja Katarzyny Grocholi?

DK