Grażyna Torbicka zagra w "Nocach i dniach"? Raczej nie, ale widząc, w co ubrała ją Piekut, mamy takie wrażenie. Kolor słaby, krój jeszcze gorszy

Grażyna Torbicka zaprezentowała jedną z sukienek projektu Violi Piekut. Projektantka tym razem się nie popisała i wybrała dla dziennikarki nieodpowiednią kreację. Zobaczcie sami.

Grażyna Torbicka nie bez powodu kojarzona jest z elegancją, stylem i wyczuciem smaku. Stylizacje, w jakich pojawia się prezenterka zawsze zwracają uwagę mediów. I nic dziwnego. bo Grażyna Torbicka to klasa sama w sobie. Nie przypuszczaliśmy więc, że dziennikarka może wyglądać w czymś źle. A jednak! Najnowsze zdjęcia z pokazu Violi Piekut są na to najlepszym dowodem.

Nie zrozumcie nas źle, nie krytykujemy pani Grażyny, w końcu to nie ona wybrała dla siebie sukienkę przypominającą krojem te z XIX wieku. Taką kreację przygotowała dla niej projektantka. 

Grażyna Torbicka w źle dobranej kreacji

3 lutego odbył się pokaz pokaz mody Fundacji Spełnionych Marzeń, gdzie zaprezentowano najnowsze kreacje Violi Piekut. Jedną z modelek była Grażyna Torbicka. Prezenterka pojawiła się w sukni w kolorze pudrowego różu. Ten odcień niestety nie był najlepszym wyborem, a to dlatego, że dziennikarka wyglądała w nim... blado.

Sporo do życzenia pozostawiał też krój sukni. Długie rękawy, połączone ze stojącym kołnierzykiem pod samą szyję, koronkami oraz wiązaniem w talii sprawiły, że stylizacja wyglądała niczym wyjęta ze scenografii filmów kostiumowych, i to takich, w których akcja toczy się w XIX wieku lub początkach XX. Sukienkę z powodzeniem mogłaby więc założyć Marianna Dashwood z "Rozważnej i romantycznej" czy bohaterka "Nocy i dni" - Barbara Niechcic.

W całej stylizacji bronią się jedynie buty. Piekut wybrała dla Torbickiej cieliste szpilki. Te podkreśliły zgrabne i szczupłe nogi prezenterki. Na uwagę zasługuje też makijaż i fryzura Torbickiej. Tu postawiono na prostotę i delikatność. 

A wam, jak podoba Grażyna Torbicka w takiej odsłonie? My wolimy dziennikarkę w jej eleganckich, ale zdecydowanie bardziej nowoczesnych ubraniach.

AG 

Viola Piekut już wcześniej ubierała Grażynę Torbicką. Sukienka, którą zaprojektowała dla niej na festiwal w Cannes jest cudowna. Zobaczcie sami:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (13)
Grażyna Torbicka zagra w "Nocach i dniach"? Raczej nie, ale widząc, w co ubrała ją Piekut, mamy takie wrażenie. Kolor słaby, krój jeszcze gorszy
Zaloguj się
 • Tomasz Kr

  Oceniono 4 razy 4

  Moim zdaniem wygląda jak własna babcia.

 • hispar

  Oceniono 6 razy 4

  Ładnemu we wszystkim ładnie, ale sukienka beznadziejna.

 • mg_0

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejna nieudana inspiracja - tym razem kreacją Gosi Baczyńskiej dla Olgi Tokarczuk... Szkoda Pani Torbickiej, że zaufała tej... krawcowej?

 • art_102

  Oceniono 5 razy 3

  Kompletnie nie rozumiem, jak tej klasy dziennikarka, obyta w świecie, z klasą, dorobkiem, może w jakikolwiek sposób promować swoją twarzą i nazwiskiem taką plagiatorkę, jak Piekut.
  W świecie ta osoba byłaby skończona towarzysko i zawodowa, a w Polsce panie dalej daja sie przebierać w nieudolne plagiaty i jeszcze jeżdżą w nich na międzynarodowe festiwale narażąc sie na śmieszność i kpiny.

 • amorvertical

  Oceniono 2 razy 2

  Czasem trzeba umieć powiedzieć NIE!

 • zoltyslon

  0

  Sukienka mi się bardzo podoba akurat. Dobry krój i zamysł, na Cannes się nadaje jak najbardziej!

 • golass

  0

  na ostatnim zdjeciu totalnie Loska przed dziennikiem telewizyjnym! <3

 • diabelmefisto

  0

  Jest piękna i elegancka.

  Aż się musiałem zgiąć do poziomu gruntu by w plotku komentować :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX