Grażyna Torbicka zagra w "Nocach i dniach"? Raczej nie, ale widząc, w co ubrała ją Piekut, mamy takie wrażenie. Kolor słaby, krój jeszcze gorszy

Grażyna Torbicka zaprezentowała jedną z sukienek projektu Violi Piekut. Projektantka tym razem się nie popisała i wybrała dla dziennikarki nieodpowiednią kreację. Zobaczcie sami.

Grażyna Torbicka nie bez powodu kojarzona jest z elegancją, stylem i wyczuciem smaku. Stylizacje, w jakich pojawia się prezenterka zawsze zwracają uwagę mediów. I nic dziwnego. bo Grażyna Torbicka to klasa sama w sobie. Nie przypuszczaliśmy więc, że dziennikarka może wyglądać w czymś źle. A jednak! Najnowsze zdjęcia z pokazu Violi Piekut są na to najlepszym dowodem.

Nie zrozumcie nas źle, nie krytykujemy pani Grażyny, w końcu to nie ona wybrała dla siebie sukienkę przypominającą krojem te z XIX wieku. Taką kreację przygotowała dla niej projektantka. 

Grażyna Torbicka w źle dobranej kreacji

3 lutego odbył się pokaz pokaz mody Fundacji Spełnionych Marzeń, gdzie zaprezentowano najnowsze kreacje Violi Piekut. Jedną z modelek była Grażyna Torbicka. Prezenterka pojawiła się w sukni w kolorze pudrowego różu. Ten odcień niestety nie był najlepszym wyborem, a to dlatego, że dziennikarka wyglądała w nim... blado.

Sporo do życzenia pozostawiał też krój sukni. Długie rękawy, połączone ze stojącym kołnierzykiem pod samą szyję, koronkami oraz wiązaniem w talii sprawiły, że stylizacja wyglądała niczym wyjęta ze scenografii filmów kostiumowych, i to takich, w których akcja toczy się w XIX wieku lub początkach XX. Sukienkę z powodzeniem mogłaby więc założyć Marianna Dashwood z "Rozważnej i romantycznej" czy bohaterka "Nocy i dni" - Barbara Niechcic.

W całej stylizacji bronią się jedynie buty. Piekut wybrała dla Torbickiej cieliste szpilki. Te podkreśliły zgrabne i szczupłe nogi prezenterki. Na uwagę zasługuje też makijaż i fryzura Torbickiej. Tu postawiono na prostotę i delikatność. 

A wam, jak podoba Grażyna Torbicka w takiej odsłonie? My wolimy dziennikarkę w jej eleganckich, ale zdecydowanie bardziej nowoczesnych ubraniach.

AG 

Viola Piekut już wcześniej ubierała Grażynę Torbicką. Sukienka, którą zaprojektowała dla niej na festiwal w Cannes jest cudowna. Zobaczcie sami:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.