Super Bowl 2020. Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas hymnu Stanów Zjednoczonych. Internauci: Nienawidzę ich za to, co zrobili

Jedno z największych sportowych wydarzeń już za nami. Na stadionie Hard Rock Stadium w Miami pojawili się nie tylko kibice amerykańskiego futbolu, ale również największe gwiazdy. Wśród nich znalazła się m.in. Beyonce w towarzystwie Jay'a-Z. Jednak Amerykanie nie zapamiętają ich wizyty najlepiej.

Super Bowl to nie tylko amerykański futbol i najdroższe reklamy, ale również występy światowych gwiazd, na które czekają fani na całym świecie. W tym roku ten zaszczytny występ przypadł dwóm znakomitym wokalistkom - Shakirze i Beyonce. Jednak tuż przed rozpoczęciem meczu wybrana gwiazda śpiewa hymn Stanów Zjednoczonych. Nie od dziś wiadomo, że Amerykanie są wielkimi patriotami i takie momenty są dla nich ogromnie ważne. Właśnie dlatego niektórzy z nich mogą mieć żal do Beyonce i Jay'a-Z.

Pamiętacie jak Beyonce spotkała po raz pierwszy Meghan Markle?

Zobacz wideo

Super Bowl 2020. Beyonce i Jay-Z nie wstali podczas hymnu

Po zakończonym meczu w internecie pojawiło się mnóstwo filmików kibiców z tego wydarzenia. Jak się okazuje, jeden z nich szczególnie podbija sieć. Został nagrany przez kibica, który siedział na trybunach tuż za Beyonce, Jay'em-Z i ich córką Blue Ivy. Nagrał on innych uczestników wydarzenia, którzy wstali ze swoich krzeseł podczas wykonania hymnu Stanów Zjednoczonych przez Demi Lovato. Następnie ujęcie zostaje skierowane na wyżej wymienione gwiazdy, które... nie wstały z krzeseł.

Internautom z całego świata bardzo nie spodobało się ich zachowanie.

Przestańcie robić z nich milionerów, nie kupujcie ich śmieciowej muzyki.
Nienawidzę ich za to, co zrobili.
Żadna niespodzianka - pisali.

Co sądzicie o ich zachowaniu?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.