Andrzej Piaseczny świętuje 100 tys. obserwatorów na Instagramie. Zamiast szampana pije... wodę mineralną! "Państwa zdrowie"

Andrzej Piaseczny może pochwalić się imponującą liczbą obserwatorów na Instagramie. Z tej okazji muzyk nakręcił filmik, w którym dziękuje swoim fanom. Po wzniesionym toaście niechcący oblewa się wodą. Musicie to zobaczyć!

Andrzej "Piasek" Piaseczny swoją karierę rozpoczynał, śpiewając w zespole "Mafia", a sympatię fanów zyskał już w młodości, kiedy to występował w serialu "Złotopolscy" w roli Kacpra Złotopolskiego. Dziś Andrzej Piaseczny uważany jest za jednego z najbardziej lubianych polskich wokalistów, nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pragnie obserwować gwiazdora na Instagramie.

Andrzej Piaseczny świętuje 100 tys. obserwatorów na Instagramie

Liczba obserwujących profil Andrzeja Piasecznego wynosi okrągłe 100 tysięcy. Z tej okazji muzyk nakręcił specjalny filmik, w którym dziękuje swoim fanom za zainteresowanie, jakim go obdarzają. Wokalista toast postanowił jednak wznieść nie szampanem, jak to zwykli robić instagramowi influencerzy, a... wodą!

Pozwólcie, że ja podziękuję przede wszystkim wam, którzy od czasu do czasu patrzycie na te rzeczy, które mam wam do pokazania. Szampana zastąpimy zaś wodą mineralną, lekko gazowaną. Państwa zdrowie! - mówi Andrzej Piaseczny.
 

Wideo spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem, a obserwatorzy ochoczo skomentowali także zdrowszą alternatywę dla alkoholowego trunku. W komentarzach do filmiku Andrzeja Piasecznego przeczytamy:

Hej, potrzebna wodzianka, co by napój zgrabnie podała, nie ulewając ani kropelki...
Jak zawsze z klasą i humorem, super. Pozdrawiam i życzę kolejnych 100 000.
Jak zawsze przystojniaczek. Oblany czy nie.

Andrzejowi Piasecznemu gratulujemy popularności i życzymy kolejnych 100 tysięcy obserwatorów.

JP

Czego słuchają polscy piłkarze?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.