Andrzej Piaseczny przygotował dla mamy wyjątkową niespodziankę. Pani Alicja nie kryła łez. O takim prezencie marzyłby każdy rodzic

"Starsza pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny zrobił mamie Alicji wyjątkowy prezent. Jej pamiętniki wydał w formie książki. Rodzicielka muzyka nie kryła wzruszenia.

Na podróż życia nigdy nie jest za późno. Z takiego założenia wyszedł też muzyk Andrzej Piaseczny, organizując 81-letniej mamie wyprawę do Namibii. Wszystkie atrakcje utrzymywał przed nią w ścisłej tajemnicy. Panią Alicję czekała więc podróż pełna niespodzianek.

Andrzej Piaseczny zabrał mamę do Namibii i przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę

Każdego dnia na panią Alicję czekała zupełnie inna, zaskakująca atrakcja. Podróż quadem zakończona wizytą w kolebce ludzkości, czyli Spitzkoppe, gdzie znajdują się rysunki na skale liczące sobie 4000 lat. Rajd po wydmach, lot helikopterem, safari i podziwianie przepięknych dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku zakończone spotkaniem oko w oko z lwem.

Jednak to osobisty prezent od syna wywarł na pani Alicji największe wrażenie. Na wiele dni przed podróżą Andrzej Piaseczny wyciągnął z szuflady notes, w którym mama wokalisty skrzętnie spisywała dzieje całej rodziny. Artysta w tajemnicy przed panią Alicją postanowił ją wydać. 

Kadr z programu 'Starsza pani musi fiknąć'Kadr z programu 'Starsza pani musi fiknąć' player.pl

Pani Alicja nie kryła łez wzruszenia.

Kadr z programu 'Starsza pani musi fiknąć'Kadr z programu 'Starsza pani musi fiknąć' player.pl

Widzowie także zdają się być poruszeni odcinkiem. W komentarzach na fanpage'u programu nie brakuje pięknych i ciepłych słów pod adresem tych dwojga. 

W komentarzach na fanpage'u programu nie brakuje pięknych i ciepłych słów w stronę tych dwojga.

Wspaniały odcinek. Piękna więź.
Rewelacja. Gratuluję. Wspaniała mama. I wspaniały syn.
Wspaniała i mądra kobieta. Bardzo wzruszający odcinek.
Piękny odcinek, pełen mądrych słów! Chętnie przeczytam tę książkę / wspomnienia mamy Piaska, jeśli będzie dostępna!
Piękna ta Wasza więź. Bardzo mądre i wzruszające słowa na zakończenie.

Z powyższymi opiniami nie sposób się nie zgodzić. 

"Starsza pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny czule do mamy: Tutaj nie można odejść, transport ciała jest zbyt drogi [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo

"Starsza pani musi fiknąć" - o czym jest program?

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>