Kim Kardashian pogodziła się z Beyonce. Piosenkarka wysłała jej prezent

Relacje pomiędzy Beyonce i Kim znacznie się poprawiły, co łatwo wywnioskować po relacji na Instgaramie, którą zamieściła Kardashianka.

Od kiedy Kim Kardashian wyszła za mąż za Kanye'go Westa wskoczyła na wyższą półkę show-biznesu. Zmieniła nieco wizerunek i stara się kreować na bardziej dystyngowaną. Próbowała nawet zaprzyjaźnić się z Beyonce, jednak ta nie była entuzjastycznie nastawiona do Kim. Co więcej, ostatnimi czasy mówiło się, że panie już za sobą nie przepadają i unikają się, jak tylko mogą. Okazuje się, że ich relacje się polepszyły, a to wszystko dzięki modzie. 

Beyonce pogodziła się z Kim Kardashian

Beyonce zaczęła współpracować z marką Adidas i wspólnie zaprojektowali kolekcję ubrań sportowych sygnowanych nazwą "Ivy Park". W ramach promocji paczkę z nowymi ciuchami rozesłano do największych gwiazd, głównie dobrych koleżanek Beyonce. Wszyscy myśleli, że Kim została pominięta celowo, jednak prawda okazała się całkiem inna. W ręce Kardashianki również trafiła paczka, tylko ta zapomniała jej rozpakować i pokazała swoim fanom z lekkim opóźnieniem.

Przepraszam za spóźnienie! Gratulacje @beyonce i @adidas. To ogromny sukces. Uwielbiam to wszystko i nie mogę się doczekać aż zacznę to wszystko nosić”. – napisała Kim.

Kim KardashianKim Kardashian instagram.com@kimkardashian

Może internetowe uprzejmości przerodzą się w prawdziwą przyjaźń? W show-biznesie wszystko jest możliwe. 

RG