Na Instagramie Kim Kardashian kreuje się na bóstwo, a jak wygląda na co dzień? Paparazzi przyłapali ją bez makijażu. Różnica jest ogromna

Czy nam się to podoba, czy nie, Kim Kardashian jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych i najbogatszych gwiazd na świecie. Celebrytka wraz z siostrami na nowo zdefiniowała standardy piękna. Jej konto na Instagramie jest pełne idealnych zdjęć. W rzeczywistości Kim wygląda jednak nieco inaczej.
Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Instagram

Profil Kim Kardashian na Instagramie śledzi ponad 155 milionów osób. Celebrytka dba o to, by jej wizerunek kreowany w sieci był idealny. Nie znajdziemy tam zdjęć bez makijażu, czy też w popsutej fryzurze. To sprawia, że niektóre kobiety zaczynają dążyć do nierealnego ideału. Dla wszystkich sfrustrowanych mamy dobrą wiadomość. Na co dzień Kim wcale nie wygląda tak nieskazitelnie.

Kim Kardashian
Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian Kim Kardashian FORUM

Rzeczywistość

Ostatnio paparazzi przyłapali Kim w mieście Calabasas, kiedy to opuszczała gabinet kosmetyczki. Celebrytka nie miała na sobie makijażu, a to dość rzadki widok. Trzeba przyznać, że na co dzień wygląda zupełnie inaczej, niż na Instagramie.

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian ; FORUM

Różnice

Różnice widać gołym okiem. Okazuje się jednak, że Kim bez makijażu wygląda całkiem korzystnie.

Kim Kardashian Kim Kardashian Forum

Stylizacja

Co prawda celebrytka została przyłapana bez makijażu, ale i tak błysnęła stylizacją. Obcisłe spodnie podkreśliły jej kształty, z kolei rozpięta bluza nieco je odsłoniła. Kto jak kto, ale Kim nie ma problemu z nagością. W końcu jej kariera rozpoczęła się od kontrolowanego wycieku seks taśmy.

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian ; FORUM

Kosmetyki

Kim, podobnie jak jej siostry, rozkręca własną linię kosmetyków. Być może to właśnie dlatego zazwyczaj pokazuje się w pełnym makijażu? Inaczej byłaby mało przekonująca.

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Photoshop

Na Instagramie Kim Kardashian nierzadko korzysta z dobrodziejstw programów graficznych. W ten sposób oszukuje swoich obserwatorów, a przy okazji wygląda bardzo nienaturalnie.

Kim Kardashian
Instagram/kimkardashian


Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Na co dzień

Dzięki paparazzim możemy od czasu do czasu zobaczyć prawdziwe oblicze Kim Kardashian. W którym wydaniu podoba Wam się bardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.