Na Instagramie Kim Kardashian kreuje się na bóstwo, a jak wygląda na co dzień? Paparazzi przyłapali ją bez makijażu. Różnica jest ogromna

Czy nam się to podoba, czy nie, Kim Kardashian jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych i najbogatszych gwiazd na świecie. Celebrytka wraz z siostrami na nowo zdefiniowała standardy piękna. Jej konto na Instagramie jest pełne idealnych zdjęć. W rzeczywistości Kim wygląda jednak nieco inaczej.
Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Instagram

Profil Kim Kardashian na Instagramie śledzi ponad 155 milionów osób. Celebrytka dba o to, by jej wizerunek kreowany w sieci był idealny. Nie znajdziemy tam zdjęć bez makijażu, czy też w popsutej fryzurze. To sprawia, że niektóre kobiety zaczynają dążyć do nierealnego ideału. Dla wszystkich sfrustrowanych mamy dobrą wiadomość. Na co dzień Kim wcale nie wygląda tak nieskazitelnie.

Kim Kardashian
Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian Kim Kardashian FORUM

Rzeczywistość

Ostatnio paparazzi przyłapali Kim w mieście Calabasas, kiedy to opuszczała gabinet kosmetyczki. Celebrytka nie miała na sobie makijażu, a to dość rzadki widok. Trzeba przyznać, że na co dzień wygląda zupełnie inaczej, niż na Instagramie.

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian ; FORUM

Różnice

Różnice widać gołym okiem. Okazuje się jednak, że Kim bez makijażu wygląda całkiem korzystnie.

Kim Kardashian Kim Kardashian Forum

Stylizacja

Co prawda celebrytka została przyłapana bez makijażu, ale i tak błysnęła stylizacją. Obcisłe spodnie podkreśliły jej kształty, z kolei rozpięta bluza nieco je odsłoniła. Kto jak kto, ale Kim nie ma problemu z nagością. W końcu jej kariera rozpoczęła się od kontrolowanego wycieku seks taśmy.

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian ; FORUM

Kosmetyki

Kim, podobnie jak jej siostry, rozkręca własną linię kosmetyków. Być może to właśnie dlatego zazwyczaj pokazuje się w pełnym makijażu? Inaczej byłaby mało przekonująca.

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Photoshop

Na Instagramie Kim Kardashian nierzadko korzysta z dobrodziejstw programów graficznych. W ten sposób oszukuje swoich obserwatorów, a przy okazji wygląda bardzo nienaturalnie.

Kim Kardashian
Instagram/kimkardashian


Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian Kim Kardashian Instagram/kimkardashian

Na co dzień

Dzięki paparazzim możemy od czasu do czasu zobaczyć prawdziwe oblicze Kim Kardashian. W którym wydaniu podoba Wam się bardziej?

Więcej o:
Komentarze (100)
Na Instagramie Kim Kardashian kreuje się na bóstwo, a jak wygląda na co dzień?
Zaloguj się
 • Gość: ano

  Oceniono 78 razy 74

  Kim Kardashian, jak i cała reszta rodziny, jest przykładem znudzenia i ogłupienia bardzo dużych rzeszy ludzi. Tak w sumie nie reprezentuje nic istotnego, poza tym że jest celebrytką. Jej się nawet nie dziwię, bo dobrą trzepie na tym kasę, ale te 155 milionów, które ją śledzi na Instagramie, to ma jakieś niezłe zaburzenia osobowości, bądź brak takowej.

 • Gość: gosc

  Oceniono 57 razy 49

  Oczywiście, że ma makijaż - wystarczy popatrzeć na rzęsy. Co najmniej podkład, tusz i coś na usta. Nie ma za to obróbki w Photoshopie.

 • Gość: ilona

  Oceniono 32 razy 32

  Te bez makijażu znaczy bez tony makijażu

 • blahblah69

  Oceniono 22 razy 20

  Ktore to zdjecie bez makijazu?

 • johndoe24

  Oceniono 16 razy 16

  Sztuczne cycki, tyłek, policzki, czoło, usta, zęby, brzuch.... E, co tam wyliczać, łatwiej powiedzieć, co nie jest sztuczne. Chyba nic......

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 12

  oglądałam kiedyś ten ich program z ciekawości czym młodzi ludzie się tak podniecają i co zauważyłam ,że zawsze ma podkład nałożony niby chodzi bez makijażu ale podkład jest zawsze !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX