Margaret i KaCeZet zapłacili za wyjazd do Ameryki Południowej 26 tysięcy złotych! Mieli pełen pakiet atrakcji

Margaret i KaCeZet pobrali się. Do zaślubin na kształt szamańskiego obrzędu doszło w amerykańskiej dżungli. Artyści nieźle się wykosztowali.

Kiedy kilka tygodni temu Margaret ogłosiła, że robi sobie przerwę w karierze, fani zamarli. Nic nie wskazywało na to, by młoda gwiazda miała w planach dłuższych odpoczynek od show-biznesu. W końcu wydała płytę, ruszyła w trasę koncertową i po wieloletnich namowach wystąpiła jako trenerka w "The Voice Of Poland". Dziś już wiemy, że chciała skupić się na życiu prywatnym. Gwiazda właśnie wyszła za mąż.

Ile Margaret i KaCeZet zapłacili za ślub?

Informacje na temat ślubu artystki z raperem pojawiły się na funpage'u Psychonauta Foundation na Facebooku. Opublikowano wiele pięknych zdjęć młodej pary. Margaret i KaCeZet pobrali się na kształt obrządku szamańskiego podczas wyjazdu do Ameryki Południowej. Wyjątkową ceremonię zapamiętają do końca życia. Ponadto nieźle się wykosztowali.

Jak wynika z informacji podanych na wspomnianej wyżej facebookowej stronie, małżeństwo musiało zapłacić za wszystko łącznie 26 tysięcy złotych (po 13 tys. złotych na osobę). Mieli jednak zagwarantowany cały pakiet atrakcji, zarówno w dniu zaślubin, jak i dnia następnego. Margaret i KaCeZet mieli w czym przebierać: oczyszczająca dieta, ceremonie, konsultacje z szamanami, warsztaty plastyczne, prywatne sesje z psychologiem, kąpiele roślinne, czy spacery po dżungli.

Dzień po obrządkach szamańskich małżonkowie mieli za zadanie wytrwać we wstrzemięźliwości. Dozwolone były za to relaksacyjne atrakcje, tj.: joga, czy medytacja. Jako, że są muzykami, nie wykluczone, że coś sobie pośpiewali. 

Czy było warto? Nie nam oceniać. Jedno jest pewne, wspomnienia pozostaną na zawsze. 

CW

Margaret przyznała, że korzysta z porad psychologa. Hejt bardzo wpłynął na jej życie. 

Zobacz wideo