Wiadomo, co Margaret robi po zawieszeniu kariery! Zdradził to jej narzeczony. Stęsknieni fani: Wracaj, jak będziesz na siłach

Pod koniec 2019 roku Margaret ogłosiła, że zawiesza swoją karierę muzyczną. Decyzja była spowodowana troską o zdrowie psychiczne. Fani wokalistki cały czas zastanawiali się, jak się czuje ich idolka i to zdjęcie wyjątkowo ich ucieszyło.

W grudniu 2019 roku Małgorzata Jamroży, czyli Margaret poinformowała swoich fanów, że zawiesza karierę. Po bardzo pracowitym okresie, w którym wydała nowy album oraz wzięła udział w programie "The Voice Of Poland" stwierdziła, że potrzebuje odpoczynku. I jak napisała, tak zrobiła. Zniknęła nie tylko z show-biznesu, ale również z portali społecznościowych. Nic więc dziwnego, że fani artystki bardzo czekali na jakąkolwiek wiadomość od swojej idolki.

Margaret odpoczywa na wakacjach

Podobno do podjęcia tej ważnej decyzji namówił ją jej narzeczony, Piotr Kozieradzki, znany również jako KaCeZet. Dzięki jego profilowi na Instagramie dowiadujemy się, że przebywa aktualnie na egzotycznych wakacjach. I jak się okazuje - nie jest tam sam. Ostatnio udostępnił zdjęcie, na którym uchwycił dłoń Margaret z pierścionek zaręczynowym.

 

Fanom artystki bardzo spodobała się ta fotografia. Dowiedzieli się, że z ich idolką jest wszystko w porządku, a do tego korzysta z uroków wakacji.

W tej chwili szczerze się cieszę. O wiele bardziej, niż gdyby ukazał się nowy album. Na tej focie widać, że Gosia może wreszcie sobie odpocząć i posiedzieć bez spiny, nie martwiąc się swoim wyglądem przed kamerami. Odpoczywajcie! Wracaj jak będziesz na siłach.
Odpoczynek najważniejszy - pisali.

Margaret opowiedziała nam o swoim albumie:

Zobacz wideo

Margaret, czekamy!

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.