Margaret rezygnuje z sylwestra TVP! Powodem stan zdrowia?

Margaret niedawno ogłosiła, że zawiesza swoją karierę, ale wszystko wskazywało na to, że fani będą mogli jeszcze ją podziwiać podczas sylwestrowego koncertu TVP. Niestety, gwiazda odwołała swój występ.

Na początku grudnia Margaret poinformowała swoich fanów, że zawiesza karierę na rok. Powodem miały być problemy ze zdrowiem, o czym gwiazda wspomniała we wpisie na Instagramie.

Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja - napisała artystka.

Margaret miała jednak jeszcze zaśpiewać podczas sylwestrowego koncertu TVP, ale okazuje się, że do tego nie dojdzie.

Margaret odwołała sylwestrowy występ

Jak donosi bowiem Pudelek, Margaret zdecydowała się odwołać swój występ w czasie sylwestrowego koncertu TVP w Zakopanem. Według doniesień wokalistka potrzebuje odpoczynku. Margaret nie zamieściła na razie żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie w sieci, ale - według serwisu - wokalistka będzie odpoczywać nie tylko od sceny, ale i od mediów społecznościowych.

Przypomnijmy, że miniony rok był dla gwiazdy bardzo intensywny. Wokalistka wydała nowy album i zasiadała na fotelu jurora oraz trenera w "The Voice of Poland". Pojawiły się jednak głosy, że to nie sama praca odpowiada za zły stan zdrowia artystki, ale jej... menadżer. Podejrzenia te pojawiły się zaraz po tym, jak narzeczony Margaret, KaCeZet, napisał w social mediach, że menadżerzy to psychopaci. Sam menadżer wokalistki zaprzeczył doniesieniom oraz zapewnił, że ma z nią dobre stosunki i razem będą pracować jeszcze do końca roku.

KM

Zobaczcie, co Margaret mówiła o nowej płycie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (76)
Margaret rezygnuje z sylwestra TVP! Powodem stan zdrowia?
Zaloguj się
 • Gość: Jacek Kurski

  Oceniono 28 razy 24

  Proszę bez paniki, najlepszy Sylwester w Polsce odbędzie się, choć z przyczyn technicznych przesuwamy go na koniec marca. Zamiast artystki Margaret zaśpiewam ja z gitarą, a Jasiu Pietrzak opowie kilka żartów. Pozdrawiam, ale tylko osoby regularnie uj.szczające opłatę abonamentową. Jacek

 • Gość: Asd

  Oceniono 28 razy 24

  „GWIAZDA” (sic!)

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 15

  no faktycznie, spać po nocach się nie da po tej wstrząsającej informacji

 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 14 razy 14

  Dziewczyna jest w tej luksusowej sytuacji, że na takie roczne leżenie odłogiem może sobie pozwolić. Zazdroszczę jej tego luksusu.

 • cameel.m

  Oceniono 15 razy 13

  Raczej odwyk. Pani ma notorycznie przyćpane koką oczka...

 • wujekdolf

  Oceniono 13 razy 11

  nie pasuje jej sławomir albo inny zenek martyniuk...

 • Gość: xyz

  Oceniono 10 razy 8

  Ciąża?

 • Gość: Janek

  Oceniono 9 razy 7

  Interesująca, ekscytująca, zniewalająca, zdumiewająca, powalająca, zaskakująca, niewiarygodna informacja i oczywiście ta "GWIAZDA". Nie mam pojęcia JAK DALEJ ŻYĆ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX