Priyanka Chopra na Grammy 2020 nie zachwyciła. Założyła wielką firankę? To najgorsza kreacja wieczoru

Priyanka Chopra pojawiła się na gali Grammy 2020 z mężem, Nickiem Jonasem. Wszyscy patrzyli na jej stylizację. Niestety, nie była udana

Priyanka Chopra i Nick Jonas zjawili się na gali Grammy 2020. Nie sposób było nie zwrócić uwagi na parę, a zwłaszcza na Priyankę Choprę, która postawiła na bardzo odważną i jednocześnie kontrowersyjną stylizację. Niestety, jej look nie był udany.

Priyanka Chopra na Grammy 2020

Gwiazda postawiła na kreację z kolekcji Ralph & Russo wiosna 2018 Couture. Długa suknia z trenem i dekoltem do pępka nie była jednak dobrym wyborem, bo bezlitośnie zniekształcała figurę Priyanki. Zagraniczne media zwracają również uwagę, że kreacja przypominała połączenie haftowanego obrusu z... szlafrokiem.

Niestety, Priyanka Chopra nie trafi na listę najlepiej ubranych na Grammy 2020, wręcz przeciwnie. Warto dodać, że to nie była pierwsza taka wpadka gwiazdy. Priyanka Chopra już wcześniej była krytykowana podczas MET Gala 2019. Wtedy wybrała nie tylko nietrafioną stylizację, ale i makijaż. Ktoś tu chyba powinien zmienić stylistę. 

KM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.