Tego Priyanka Chopra się nie spodziewała. Fan zapytał ją o konflikt z Meghan Markle. "O mój Boże". Była BARDZO zakłopotana

Priyanka Chopra została zapytana o swój konflikt z (byłą?) przyjaciółką Meghan Markle. Poczuła się mało komfortowo, a jej reakcja była nerwowa.
Zobacz wideo

Priyanka Chopra w grudniu ubiegłego roku wyszła za mąż za Nicka Jonasa. Na hucznym weselu trwającym kilka dni zabrakło jednak jej przyjaciółki Meghan Markle. Księżna tłumaczyła, że powodem jej nieobecności była zaawansowana ciąża. Jednak wszyscy wiedzą, że błogosławiony stan nie przeszkadzał jej regularnie pojawiać się na dyplomatycznych spotkaniach. 

ZOBACZ: Priyanka Chopra jest wściekła na Meghan Markle. "Jeśli księżna nie przeprosi, to koniec ich przyjaźni"

Priyanka Chopra ma żal do Meghan?

Priyanka poczuła się urażona postawą przyjaciółki, dlatego nie pojawiła się na baby shower, które Markle zorganizowała w Nowym Jorku. Wykręciła się zawodowymi obowiązkami. Aktorka niedawno pojawiła się w show "Watch What Happens Live with Andy Cohen". Do programu dodzwonił się widz, który zadał jej niewygodne pytanie dotyczące relacji z Meghan.

Priyanka, czy potwierdzisz plotki, że byłaś obrażona na Meghan Markle, bo nie przyszła na twój ślub z Nickiem Jonasem?

W tym momencie prowadzący talk-show wtrącił:

Mówiło się, że nie poszłaś na jej baby shower, bo byłaś na nią wkurzona.

Priyanka była ewidentnie zaskoczona tak bezpośrednim pytaniem od fana. Szybko zaprzeczyła, ale potem zaczęła się nerwowo śmiać.

O mój Boże. To nie jest prawda.

Jej reakcja zdecydowanie nie wydaje się jednoznaczna. Co o tym sądzicie? Myślicie, że nadal się nie pogodziły?

 

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.