Ozzy Osbourne na gali rozdania Grammy 2020. To jego pierwsze wystąpienie od ogłoszenia, że cierpi na Parkinsona. Poruszał się o lasce

Ozzy Osbourne wraz z żoną i córką pojawił się na tegorocznej gali rozdania nagród Grammy. Choć muzyk ma poważne problemy ze zdrowem, nie opuszczał go dobry humor.

O problemach zdrowotnych Ozzy'ego Osbourna mówiło się już od lat jednak dopiero niedawno dowiedzieliśmy się, co mu dolega. Ozzy Osbourne kilka dni temu w programie śniadaniowym "Good Morning Amercia" opowiedział o swojej chorobie. Muzyk przyznał, że ma łagodną wersję Parkin II, który jest formą Parkinsona. Od dłuższego czau do poruszania się potrzebuje laski.

Romuald Lipko opowiedział o swoim stanie zdrowia. Jest coraz lepiej. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

Ozzy Osbourne na Grammy 2020

Mimo dość poważnych problemów ze zdrowiem Ozzy Osbourne nie zamierza zaszyć się w domu. Współzałożyciel zespołu Black Sabbath pojawił się na tegorocznym rozdaniu nagród Grammy, co było sporą niespodzianką dla jego fanów. Wraz z żoną wręczył nagrodę za najlepszy występ muzyki rap. Jeszcze przed galą chętnie pozował fotoreporterom na ściance w towarzystwie córki Kelly. Mimo że poruszał się przy pomocy laski, nadal tryskał humorem i sprawiał wrażenie zadowolonego. 

 

Ozzy Osbourne wykorzystał niemalże wszystkie dostępne metody leczenia w Stanach Zjednoczonych, toteż wraz z żoną za trzy miesiące mają zamiar pojechać do Szwajcarii, aby skonsultować przypadek muzyka z innymi specjalistami. 

RG

Więcej o: