Małgorzata Ostrowska-Królikowska codziennie odwiedza męża w szpitalu. "Dba, pielęgnuje, opowiada". Rodzina aktora rozważa leczenie w Niemczech

Paweł Królikowski cały czas przebywa w szpitalu. Wiele wskazuje na to, że aktor nieprędko opuści placówkę.

Paweł Królikowski od miesiąca przebywa w szpitalu. Aktor trafił na oddział neurochirurgiczny, a lekarze określili wówczas jego stan jako poważny.

Paweł Królikowski może liczyć na swoją żonę

Do dziś nie wiadomo do końca, co było przyczyną hospitalizacji aktora. Przypomnijmy jednak, że 58-latek kilka lat temu miał wycinanego tętniaka mózgu. W nowym roku jego stan zdrowia zaczął się poprawiać, ale po operacji wdało się zakażenie. Najbliżsi nieustannie wspierają Pawła Królikowskiego i czekają na jego rychły powrót do domu. W rozmowie z "Życiem na gorąco" przyjaciel rodziny zdradził, jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie z hospitalizacją męża.

Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia przygotowuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co się dzieje w domu i w ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco - mówi informator.

Aktorka regularne odwiedza męża w szpitalu. Codziennie pokonywanie 120 kilometrów w obie strony byłoby bardzo męczące, dlatego Ostrowska-Królikowska najczęściej zatrzymuje się u swojego syna Antka. Informator zdradza też, że rodzina rozważa leczenie i rehabilitację Królikowskiego w Niemczech.

Jeśli do tego dojdzie, Małgorzata chce być tam przy nim.

Gwiazda poprosiła produkcję "Klanu" o ułożenie grafiku tak, żeby praca kumulowała się jej w kilkunastu dniach w miesiącu. Dzięki temu będzie miała więcej czasu dla męża.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.