W przemówieniu Harry'ego była ukryta wiadomość? Królewska korespondentka dokonała analizy i niektóre fragmenty szokują. Książę nie czuł się kochany?

W niedzielę wieczorem książę Harry wygłosił przemówienie po raz pierwszy od czasu "Megxitu". Teraz dokłanie przeanalizowano jego słowa i odkryto sekretny przekaz.

Książę Harry zdecydował się wygłosić oficjalne przemówienie podczas kolacji zorganizowanej przez fundację Senteble. To było jego pierwsze wystąpienie, w którym poruszył temat odejścia z dworu królewskiego, a także nawiązał do swojej zmarłej marki, księżnej Diany.

Razem z Meghan robiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby sprostać naszym obowiązkom dla kraju. Gdy się pobraliśmy, byliśmy podekscytowani, pełni nadziei i gotowi, by służyć państwu. Decyzja, którą podjąłem dla mojej żony, aby się wycofać, nie przyszła łatwo. Poprzedziły ją miesiące rozmów po wielu latach wyzwań. Wiem, że nie wszystko wykonałem dobrze, ale wygląda na to, że nie było innego wyjścia - powiedział książę.

W przemówieniu Harry podkreślił także, że nie odchodzi z Meghan na zawsze, a jedynie wycofuje się na jakiś czas. Podziękował także mediom, że po śmierci jego matki "wzięły go pod swoje skrzydła". Teraz Rebecca English, królewska korespondentka, dokładnie przeanalizowała przemowę księcia i odkryła sekretną wiadomość, która była ukryta między wierszami.

Książę Harry osobiście odniósł się do całej sprawy związanej z rezygnacją z pełnienia ról w rodzinie królewskiej:

Zobacz wideo

Ukryta wiadomość w przemowie księcia Harry'ego

Okazuje się, że w przemowie księcia Harry'ego można było odkryć sekrety przekaz. Książę mówił bowiem:

(...) Widziałem, jak witaliście Meghan z otwartymi ramionami i wy widzieliście, jak odnalazłem miłość i szczęście, na które czekałem całe swoje życie.

Rebecca English zauważa, że słowa te brzmią bardzo dwuznacznie. Zwraca uwagę, że książę w momencie wygłaszania przemowy miał za sobą bardzo trudny tydzień i chciał w ten sposób przypomnieć wszystkim, że nie powinni żałować mu rodzinnego szczęścia i zezwolić na życie według jego własnych zasad. My zwracamy jednak uwagę na fakt, że książę wprost mówi, że nigdy nie był szczęśliwy w rodzinie królewskiej i dopiero u boku Meghan zrozumiał, czym jest miłość i szczęście. To jednak nie wszystko.

Wiem też, że poznaliście mnie wystarczająco dobrze przez te wszystkie lata, żeby wiedzieć, że kobieta, którą wybrałem na żonę, wyznaje te same wartości, co ja - powiedział książę.

Nie jest tajemnicą, że Brytyjczycy (i być może nie tylko) obwiniają Meghan o "Megxit" i twierdzą, że to przez nią książę odwrócił się od rodziny. Jednak zdaniem English, książę Harry podkreślił w swojej wypowiedzi fakt, że to nie była wina jego żony, a ich wspólna decyzja, która wynikała z wyznawanych przez nich wartości.

Dziękuję, że daliście mi odwagę do zrobienia tego kroku - powiedział książę.

Rebecca English zauważa, że książę doskonale zdaje sobie sprawę z ryzyka, które podejmuje i prosi poddanych o wsparcie. Liczy także, że ludzie będą bardziej wyrozumiali dla jego decyzji i zrozumieją, że on się nie zmienił, za to okoliczności tak.

KM

Więcej o: