Jennifer Lopez znowu zaskoczyła stylizacją. Założyła suknię z dekoltem do pępka. Patrzymy też na jej fryzurę. Wpadka?

Jennifer Lopez na rozdaniu nagród LAFCA pojawiła się w błękitnej sukni. Wszyscy zwrócili uwagę na dekolt gwiazdy, który sięgał aż do pępka.

Jennifer Lopez, choć niedawno skończyła 50 lat, nie przestaje zachwycać figurą i odważnymi wyborami kreacji. Prezentuje się wspaniale, i po prostu świeżo i młodo. Pewnie dlatego, na sobotnią galę LAFCA (Stowarzyszenie Krytyków Filmowych w Los Angeles) zorganizowaną w Los Angeles, wybrała dosyć kontrowersyjną suknię, która odsłoniła wiele.

Jennifer Lopez w zaskakującej kreacji

Długa, błękitna suknia, jaką wybrała Jen, była bardzo elegancka. Miała długie rozszerzane rękawy i pas, który podkreślił jej talię. Jednak największą uwagę zwracał głęboki dekolt, który mimo że sięgał do pępka, wyglądał przepięknie.

Jennifer LopezJennifer Lopez Matt Baron/REX / Rex Features/East News

Lopez zdecydowała się też na intrygującą fryzurę. Miała delikatne, wysokie upięcie, a po bokach wisiały wypuszczone kosmyki. Niestety, wyglądało to tak, jakby przesadziła z lakierem do włosów.

Przypomnijmy, że to kolejne zaskoczenie w wydaniu Jennifer Lopez. Na gali Złotych Globów pokazała się w trzy kolorowej sukni, która ozdobiona była ogromną kokardą. Wiele osób pochwaliło wybór artystki, jednak równie dużo skrytykowało.

Jennifer Lopez kończy 50 lat. Jej mąż przygotował niespodziankę:

Zobacz wideo

A Wy, co myślicie o stylizacji gwiazdy?

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.