Książę George ma ulubioną piosenkę. Słucha tego utworu codziennie po przebudzeniu. Nie znudziła mu się od dwóch lat

Książę George jest fanem piłki nożnej. Okazuje się, że mały monarcha codziennie budzi się w footballowym motywie.

Książę George został fanem piłki nożnej po Mistrzostwach Świata, które odbywały się w 2018 roku w Rosji. Mały monarcha był na jednym ze spotkań piłkarskich i żywo kibicował. Od tego czasu syn księżnej Kate i księcia Williama zakochał się w tej dyscyplinie. 

Książę George ma ulubioną piosenkę

Najmłodszy następca tronu uwielbia słuchać piosenki "Three Lions", która powstała w 1996 roku i jest uznawana za jedną z ważniejszych utworów piłkarskich. 

Posłuchaj utworu, który puszcza codziennie książę George

 

Informacje o ulubionym utworze przekazał komik Frank Skinne, który jest jednym z wykonawców, podaje Mirror. Okazuje się, że spotkał się z księciem Williamem przy okazji Royal Variety Show i monarcha przekazał mu wiadomość.  

Słucham twojej piosenki każdego poranka. George gra ją codziennie od czasu Mistrzostw Świata. Myślałem, że to minie, ale tak nie jest - miał powiedzieć książę William.

Rodzice Georgea z okazji jego 8. urodzin wyprawili imprezę z motywem przewodnim, którym była oczywiście piłka nożna. Na wydarzenie przybyli znajomi chłopca ze szkoły, a w ogrodzie pałacowym został ustawiony dmuchany zamek. 

DK

Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Zobacz wideo
Więcej o: