Książę George i księżniczka Charlotte nie mogli zjeść świątecznej kolacji z księżną Kate i księciem Williamem

Mike Tindall, mąż wnuczki królowej Elżbiety II, zdradził, jak wyglądał wystawny królewski obiad świąteczny. Książę George i księżniczka Charlotte zostali oddzieleni od rodziców.

Książę George i księżniczka Charlotte nie mogą przebywać z dorosłymi w tym samym pomieszczeniu podczas królewskiego przyjęcia świątecznego. Były rugbysta Mike Tindall, mąż wnuczki królowej Elżbiety II Zary, ujawnił szczegóły królewskiego spotkania rodzinnego w podcaście "House of Rugby".

Książę George i księżniczka Charlotte oddzieleni od rodziców

Tradycyjnie przed wyjazdem do Sandringham na przerwę świąteczną królowa urządza świąteczny obiad dla rodziny. Elżbieta II zaprasza do Pałacu Buckingham nie tylko bliższą, ale i dalszą rodzinę, ale impreza, w której bierze udział nawet 70 osób, jest bardzo kameralna. W tym roku obecni byli książę William i księżna Kate, którzy zabrali ze sobą dzieci (tymczasem Meghan Markle i książę Harry z Archiem świętowali w Kanadzie). Obecni byli także Mike i Zara Tindall - i to właśnie Mike "wygadał się", jak wyglądały szczegóły przyjęcia, na które tak nieliczni dostają zaproszenie.

Były rugbysta zdradził, że dzieci księżnej Kate i księcia Williama zostały umieszczone przy osobnym stole i w oddzielnym pokoju podczas lunchu, podaje Express.co.uk:

Na rodzinnym obiedzie było około 70 osób. W głównej sali było siedem stolików, a dzieci miały swój mały stolik w innym pokoju. Siedziałem razem z księciem Karolem, było cudownie i bardzo przyjemnie - stwierdził Mike.

Widocznie, aby zapewnić spokój podczas świątecznego spotkania wszystkim uczestnikom, maluchy spędzały czas w innym pokoju. Rodzice mogli spokojnie spędzić czas z innymi członkami rodziny i wysłuchać tradycyjnego przemówienia świątecznego królowej, która co roku raczy nim zgromadzonych. Gdy dzieci nabiorą dobrych manier przy stole, będą mogły zasiadać do wspólnych posiłków z dorosłymi.

DK

ZOBACZ: Księżna Charlene pokazała nagranie z dziećmi na Instagramie

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (21)
Książę George i księżniczka Charlotte nie mogli zjeść świątecznej kolacji z księżną Kate i księciem Williamem
Zaloguj się
 • Gość: Wnuczka

  Oceniono 17 razy 13

  U mojej babci na imieninach też tak było! Dzieci były przeszczęśliwe!!!

 • Gość: 4R

  Oceniono 4 razy 4

  Piąty raz o tym samym.

 • Gość: @Gosc

  Oceniono 6 razy 4

  Już o tym pisaliście

 • Gość: Lol

  Oceniono 2 razy 2

  Sensacja 21 wieku

 • Gość: G. x

  Oceniono 4 razy 2

  Kolejna wierszowka, w ktorej autorka nie za bardzo wie, o co chodzi. A moze za duzo maku zjadla na swieta???
  Obiad dla 70 osób to królowa urządza w pałacu Buckingham tydzień przed świętami.
  Święta w Sandringham królowa spędza od kilkudziesięciu lat wyłącznie w gronie najbliższej rodziny (czyli dzieci i wnuków z rodzinami).

 • Gość: Cerrie36

  Oceniono 4 razy 2

  Kuźwa. Ale redaktorzy plotucha się powtarzają. Przecież już kiedyś pisali o tym, że dzieciaki nie mogą jeść razem z dorosłymi, bo jeszcze nie mają ogłady. Bla, bla, bla... Po jaką cho**rę to powtarzają. Jakieś bonusy finansowe dostają za dublowanie newsów, czy jak.

 • Gość: Xoxo

  Oceniono 5 razy 1

  To dopiero skandal. Hahahaha

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Apel zwykłej Polki do wszystkich Polaków. Róbcie kopiuj wklej. Jeżeli wybuchnie IIIwojna światowa Polska znowu zostanie sama. Tusk i Unia Europejska nie pomogą bo nienawidzą obecnego rządu. Rosja nas nienawidzi, zresztą zajęła już Ukrainę i będą podbijać kolejnych. Czy USA faktycznie nam pomogą? Nie sądzę. Wojna coraz bliżej. Ludzie musimy coś z tym zrobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX