Katarzyna Cichopek bawi się w Zakopanem. Towarzyszą jej znane gwiazdy. Co za ekipa!

Katarzyna Cichopek na sylwestra wybrała się do Zakopanego. Okazuje się, że aktorkce towarzyszą żony słynnego podhalańskiego klanu Bachleda-Curuś.

Katarzyna Cichopek korzysta z uroków zimy w Zakopanem. Na zdjęciu, które opublikowała Bernadetta Bachleda-Curuś, widzimy, w jak doborowym towarzystwie bawi się aktorka. Są z nimi Monika Bachleda-Curuś i Zosia Ślotała.

Katarzyna Cichopek z gwiazdami w Zakopanem

Wszystkie celebrytki okres międzyświąteczny spędzają w Zakopanem. Zdjęcie akurat zostało zrobione w Dolinie Chochołowskiej, jednej z najdłuższych dolin w polskich Tatrach, która znajduję się tuż obok tego pięknego miasta. Podpis postu również jest bardzo uroczy:

Mój ulubiony czas w roku z moimi ulubionymi dziewczynami.
 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów. Jeden z nich należał do Kasi Cichopek, która podziękowała dziewczynom za piękny, wspólnie spędzony czas. Zdjęciem zachwyciła się również Anna Wendzikowska, która także skomentowała zdjęcie.

Pięknie! - napisała.

Najwyraźniej wszyscy przygotowują się do sylwestra, który zbliża się wielkimi krokami. 

Przypomnijmy, że w tym roku w Zakopanem odbędzie się Sylwester z Telewizją Polską. Zagrają tam m.in. Zenon Martyniuk, Viki Gabor czy Maryla Rodowicz

A Wy jak spędzacie sylwestra? 

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.