Weronika Rosati pokazała choinkę. Uwagę odciąga sukienka gwiazdy. Dokładnie taką samą ma jej córka

Weronika Rosati święta spędza z najbliższą rodziną. Na jeden z świątecznych wieczorów wybrała dla siebie i małej Elizabeth dokładnie taką samą kreację.

Weronika Rosati i jej 2-letnia córeczka Elizabeth spędzają rodzinne święta z bliskimi. Aktorka zapozowała z córką na rękach przy choince, pod którą piętrzyły się liczne prezenty.

Weronika Rosati z córką pozuje przy choince

Uwagę zwracają stylizacje obu pań. Na wigilijny wieczór Weronika Rosati wybrała krótką, wyszywaną cekinami sukienkę w kolorze beżowym. Bufiaste rękawy podkreśliły szczupłą sylwetkę. Identyczną - choć oczywiście mniejszą - założyła Elizabeth. Dla dwulatki suknia nadal była odrobinę jeszcze zbyt duża, jednak nie ma wątpliwości, że za kilka miesięcy będzie w sam raz. Obie miały na stopach buty w tym samym odcieniu i tak naprawdę jedyną różnicą w ich stroju były rajstopy - cieliste u Weroniki, białe u Elizabeth.

Do serii świątecznych zdjęć dołączono tradycyjne życzenia dla fanów aktorki:

Od naszej rodziny dla waszej - wesołych, rodzinnych i spokojnych świąt. Dbajcie o siebie, kochajcie się... Bądźmy dla siebie dobrzy - dobro wraca - napisała Weronika.

Świąteczne stylizacje dla mamy i córki

Dla mam-celebrytek święta to idealny czas na pokazanie swojej więzi z dzieckiem. Podobnie jak Weronika Rosati zrobiła m.in. Kylie Jenner, która siebie i swoją córkę Stormi ubrała w identyczne zielone suknie (różniły się tylko wycięciem na nogę, która u Kylie widoczna była od biodra).

Tę samą strategię ubraniową zastosowała też Agnieszka Kaczorowska. Siebie i Emilkę ubrała w czerwone, świąteczne sukienki.

Podoba wam się ten trend?

Zobacz wideo
Więcej o: