Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną! "Ściskamy Was serdecznie"

Szymon Hołownia - kandydat w przyszłorocznym wyścigu do fotela prezydenckiego w Polsce - pokazał żonę. Do tej pory pani Urszula Brzezińska-Hołownia unikała światła kamer.

Szymon Hołownia przestał "ukrywać" swoją żonę. Do tej pory raczej nie pokazywał się z nią ani w publicznych miejscach, ani w prywatnych sytuacjach. Z okazji świąt para postanowiła zrobić wyjątek.

Szymon Hołownia i jego żona składają życzenia świąteczne

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia są małżeństwem od kilku lat. Do tej pory o pani Urszuli wiadomo było bardzo niewiele - w ostatnich miesiącach pracowała dla polskiego lotnictwa na stanowisku pilota myśliwca MiG-29. W przeciwieństwie do swojego męża niechętnie występowała przed kamerami. Jednak fakt, że Szymon Hołownia oznajmił, że będzie chciał zostać prezydentem RP, przymusił ją do nieco większej otwartości. I tak oto w Wigilię zobaczyliśmy małżeństwo Hołowniów w całej okazałości:

Do fotki dołączony był naturalnie bardzo długi wpis, jak to zwykle u Szymona Hołowni bywa:

Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca całą rodziną Hołowniów życzymy, by zatankowali w te dni "pod korek" światła, siły, nadziei.

Wpis zakończono tradycyjnymi życzeniami świątecznymi:

A dzisiaj - miejcie najpiękniejszy dzień. Boże Narodzenie jest o tym, że rodzi się Nadzieja. Więc WSZYSTKO będzie dobrze! Bo albo samo zrobi się dobrze, albo (bardziej prawdopodobne) my to DOBRZE zrobimy! Ściskamy Was serdecznie!!!

Myślicie, że przyszły rok będzie należał do Szymona Hołowni?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (56)
Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną! "Ściskamy Was serdecznie"
Zaloguj się
 • szmondak

  Oceniono 18 razy 10

  ja też Was ściskam, bo jesteście wspaniali

 • Gość: Taka prawda

  Oceniono 23 razy 9

  Fajna para. Hołownia to bystry, oczytany facet. Wyborcy szansę, aby wybrać na prezydenta człowieka. spoza partyjnych układów, który potrafi się sensownie odezwać i dyskutować używając merytorycznych argumentów, bez wszechobecnej w polskiej polityce agresji.
  A wybrany zostanie jak zawsze oferent największej wyborczej kiełbachy...

 • Gość: goś ć

  Oceniono 16 razy 8

  Wow, taką żoną to aż trzeba się chwalić : -) Szacun ogromny dla pani Urszuli! Taka pierwsza dama, to dopiero byłoby coś :-).

 • sarna291

  Oceniono 15 razy 7

  każdy bedzie lepszy od AD. Takiego aparata jaki Polska dostała w postaci AD na Preezydenta to świat nie widział. I tyle.

 • Gość: herr Zniesmak

  Oceniono 18 razy 6

  Na litość boską przestańcie używać tego zwrotu "pokazał". Pokazać to można samochód, nowe mieszkanie, a kiedyś niewolnika - i tak to brzmi, jakby pokazywał coś co jest jego własnością.

 • mementom

  Oceniono 14 razy 4

  Oj chyba ktoś czuje się zagrożony ! Styl hejterskich komentarzy nie pzozostawia złudzeń. Nareszcie będzie szansa wybierania naprawdę sensownego kandydata na prezydenta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX