Szymon Hołownia pokazał zdjęcie z żoną! "Ściskamy Was serdecznie"

Szymon Hołownia - kandydat w przyszłorocznym wyścigu do fotela prezydenckiego w Polsce - pokazał żonę. Do tej pory pani Urszula Brzezińska-Hołownia unikała światła kamer.

Szymon Hołownia przestał "ukrywać" swoją żonę. Do tej pory raczej nie pokazywał się z nią ani w publicznych miejscach, ani w prywatnych sytuacjach. Z okazji świąt para postanowiła zrobić wyjątek.

Szymon Hołownia i jego żona składają życzenia świąteczne

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia są małżeństwem od kilku lat. Do tej pory o pani Urszuli wiadomo było bardzo niewiele - w ostatnich miesiącach pracowała dla polskiego lotnictwa na stanowisku pilota myśliwca MiG-29. W przeciwieństwie do swojego męża niechętnie występowała przed kamerami. Jednak fakt, że Szymon Hołownia oznajmił, że będzie chciał zostać prezydentem RP, przymusił ją do nieco większej otwartości. I tak oto w Wigilię zobaczyliśmy małżeństwo Hołowniów w całej okazałości:

 

Do fotki dołączony był naturalnie bardzo długi wpis, jak to zwykle u Szymona Hołowni bywa:

Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca całą rodziną Hołowniów życzymy, by zatankowali w te dni "pod korek" światła, siły, nadziei.

Wpis zakończono tradycyjnymi życzeniami świątecznymi:

A dzisiaj - miejcie najpiękniejszy dzień. Boże Narodzenie jest o tym, że rodzi się Nadzieja. Więc WSZYSTKO będzie dobrze! Bo albo samo zrobi się dobrze, albo (bardziej prawdopodobne) my to DOBRZE zrobimy! Ściskamy Was serdecznie!!!

Myślicie, że przyszły rok będzie należał do Szymona Hołowni?

Zobacz wideo