Kasia Tusk stawia na żywą choinkę, ale jednocześnie dba o środowisko. Pomysł... naprawdę genialny i niedrogi

Kasia Tusk wypożyczyła choinkę za 55 złotych. Pochwaliła się fanom, że po świętach chce dać drzewku drugie życie.

Przedświąteczny okres to idealny czas dla influencerek, które mają okazję promować różne firmy i produkty. Do takich osób należy m.in Kasia Tusk, która spełnia się nie tylko w roli mamy, lecz także blogerki. Córka byłego premiera zareklamowała wypożyczalnię, dzięki której użyte raz drzewko ma szansę zyskać nowe życie po świętach.

Kasia Tusk pochwaliła się choinką z wypożyczalni

Blogerka opublikowała na Instagramie zdjęcie z samochodu, w którego bagażniku jedzie choinka. Kasia postanowiła pochwalić się fanom, z jakiej metody skorzystała. Wypożyczyła bowiem drzewko na święta, by później je zwrócić, gdzie w specjalnej, leśnej szkółce specjaliści zajmą się nim w taki sposób, by mogło ozdobić dom innej osoby (lub tej samej) w przyszłym roku.

Sztuczna czy cięta? A może w doniczce? W tym roku mamy taką z wypożyczalni, która po świętach zostanie z powrotem posadzona. Każdy może skorzystać z takiej akcji. Choinkę w doniczce wypożyczamy na okres świąt (koszt 55 złotych). Po świętach wraca do szkółki leśnej i może znów trafić do naszego domu za rok. Choinkę będzie można wypożyczyć w dniach 19-23 grudnia lub do wyczerpania zapasu drzewek u danego dealera - czytamy.

Blogerka postanowiła podzielić się również radami, jak dbać o tę roślinę. Nie będziemy przytaczać tych podstawowych, które raczej zna każdy, lecz zwróćmy uwagę na to, co napisała na temat ozdób.

Nie pokrywaj choinki nabłyszczającymi sprejami czy sztucznym śniegiem, a wybierając ozdoby, zdecyduj się na delikatne, ekologiczne dekoracje.

Zachęceni? A może Wasze świąteczne drzewko już stoi w salonie i dekoruje Wasz dom? 

CW

Kasia Tusk ubiera choinkę z córką. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (48)
Kasia Tusk stawia na żywą choinkę, ale jednocześnie dba o środowisko. Pomysł... naprawdę genialny i niedrogi
Zaloguj się
 • karinawojtek

  Oceniono 19 razy 7

  Minimalne szanse, że choinka przyjmie się z powrotem. Ale lansik jest.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 5

  Większość choinek nie wytrzymuje zmian temperatury, głupi, nowy, pseudo ekologiczny Business .

 • alekzandra

  Oceniono 21 razy 5

  Jaka ta Kasia Tusk jest genialna;) naprawdę jacy bylibyśmy ubodzy bez jej pomyslowosci

 • Gość: Dorota

  Oceniono 5 razy 3

  Ludzie, czy wy kompletnie nic nie rozumiecie...choinki ze szkółki nie sa wysadzane.....sa w swoim naturalnym środowisku...ziemii, sa specjalnie tak sadzone aby można je wsadzić tylko do większego wiaderka, lub osłony...poza tym wytrzymują temperatura , bo rosną rownież latem...czyli jak jest gorąco.......czy trzeba wam niedouczonym wszystko łopata wkładać do małych móżdżków?....,przepraszam...ale chyba sporo w tym kraju analfabetów,...

 • Gość: beti beti

  Oceniono 5 razy 3

  RATUJMY ZWIERZAKI.pI

 • Gość: Jarzębina

  Oceniono 11 razy 3

  Nie wiedząc o możliwości wypożyczenia już kilka razy kupowałam świerczek w donicy i sadziłam do ziemi jak najprędzej po świętach. Większość przyjęła się i rośnie :-) Brawo dla pani Katarzyny! :-)

 • kopolimer

  Oceniono 11 razy 3

  𝔼 𝕥𝕒𝕞. 𝕄𝕒𝕣𝕥𝕒 𝕂𝕒𝕔𝕫𝕪𝕟𝕤𝕜𝕒 𝕫𝕒 𝕥𝕠 𝕣𝕠𝕫𝕥𝕒𝕔𝕫𝕒 𝕨𝕠𝕜𝕠𝕝 𝕤𝕚𝕖𝕓𝕚𝕖 𝕒𝕦𝕣𝕖 𝕡𝕖𝕨𝕟𝕠𝕤𝕔𝕚, 𝕖𝕞𝕒𝕟𝕦𝕛𝕖 𝕚𝕟𝕥𝕖𝕝𝕚𝕘𝕖𝕟𝕔𝕛𝕒 (𝕡𝕠𝕥𝕣𝕠𝕛𝕟𝕒 𝕞𝕠𝕔 𝕖𝕞𝕒𝕟𝕒𝕔𝕛𝕚!), 𝕨𝕪𝕨𝕠ł𝕦𝕛𝕖 𝕣𝕒𝕕𝕠𝕤𝕔 𝕚 𝕖𝕟𝕥𝕦𝕫𝕛𝕒𝕫𝕞

 • olal.bana.gw

  Oceniono 1 raz 1

  Pokropione zielonkawa woda goowno PiSowskie jest wspaniala eko-ozdoba i jak pachnie. Ach, oh, ach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX