Kuba Wojewódzki chwali się nowym autem. W komentarzach burza. Dziennikarz wyśmiał jednak wszystkie uwagi

Kuba Wojewódzki pochwalił się, jakim autem teraz jeździ. Showman nie spodziewał się, że spadanie na niego krytyka. Poszło o ochronę środowiska.

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki kocha drogie i szybkie samochody. Im bardziej luksusowe auto, tym lepiej. Teraz okazuje się, że samozwańczy król TVN lubi również duże auta, które równocześnie do ekologicznych nie należą. 

Kuba Wojewódzki z Monster Truckiem

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje na tle Monster Trucka. Przy okazji zareklamował jedną z sieci stacji benzynowych. 

Podobno nadchodzi sroga zima.  Czas się przygotować na mrozy. Od dziś tankuje tylko arktyczny diesel - napisał. 
 

Okazuje się jednak, że nie samo auto zainteresowało fanów dziennikarza. Wiele osób zawróciło bowiem uwagę, że tak duża maszyna spala szalenie dużo benzyny, a co za tym idzie bardzo szkodzi środowisku. Mimo że tak wiele mówi się teraz o ochronie natury, to Wojewódzki niespecjalnie przejął się tymi uwagami. Delikatnie mówiąc, obśmiał je.

Przegiąłeś!
Ile to pali! - dopytywali internauci. 

Na te ostatnie słowa Wojewódzki sarkastycznie odpowiedział

2/3 gibony dziennie...- napisał. 

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Wojewódzki gościł w newonce.radio Marcina Dorocińskiego. Podczas audycji panowie rozmawiali właśnie o ochronie środowiska. Szkoda, że showman nie wziął sobie do serca uwag aktora. Może rozważniej dobierałby auta. 

AG 

Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Zobacz wideo