Anna i Robert Lewandowscy na gali Złotej Piłki. Spójrzcie na odważną kreację trenerki. Mocno podkreśliła brzuch. Jest już całkiem spory

Złota Piłka, czyli nagroda dla najlepszego piłkarza roku przyznawana przez tygodnik "France Football", trafiła w ręce Argentyńczyka Leo Messiego. 8. miejsce zajął Polak Robert Lewandowski. Nie da się ukryć, że największą uwagę zwróciła żona Roberta, Anna, która odważną kreacją podkreśliła ciążowy brzuch.

W corocznym plebiscycie Złotej Piłki, przyznawanej piłkarzowi, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku, triumfował Leo Messi. Na imprezie nie zabrakło Roberta Lewandowskiego (Polak ostatecznie zajął 8. miejsce), któremu towarzyszyła ciężarna żona. I choć to on powinien być gwiazdą tego wieczoru, to nie da się ukryć, że wzrok wszystkich skierowany był na Annę Lewandowską.

Anna Lewandowska skradła show na gali

W ogóle nas to nie dziwi, bo trenerka zaprezentowała się na czerwonym dywanie w bardzo odważnej kreacji. Postawiła bowiem na suknię z głębokim dekoltem i wysokim rozcięciem. To jednak nie wszystko, bo po raz pierwszy tak mocno podkreśliła swój ciążowy brzuch. Krągłości są już bardzo wyraźne, więc Anna Lewandowska wkracza w zaawansowany etap ciąży. Sami zobaczcie: 

Naszym zdaniem, para wypadła świetnie. Zarówno Anna, jak i jej mąż wyglądali bardzo elegancko i trzymali światowy poziom. A wam jak się podobają ich stylizacje? Zobaczcie ich zdjęcia w galerii.

KM

Anna i Robert Lewandowscy na gali Złota PiłkaAnna i Robert Lewandowscy na gali Złota Piłka Instagram/annalewandowskahpba

Niedawno Anna Lewandowska dowiedziała się o płci swojego drugiego dziecka... z mediów:

Zobacz wideo
Więcej o: