Anna Lewandowska pochwaliła się sylwestrową kreacją! Jest szał, ale naszą uwagę zwraca coraz większy brzuszek

Anna Lewandowska już rozpoczęła przygotowania do Sylwestra. Trenerka zdradziła swoim obserwatorom, w jakiej kreacji planuje spędzić ostatnią noc tego roku.

Anna Lewandowska ma za sobą udane kilkanaście miesięcy. Jej marka stale się umacnia, weszła na rynek z nowymi produktami, w tym z linią kosmetyków oraz, co najważniejsze, zaszła w drugą ciążę. Nic więc dziwnego, że nie może ona już doczekać się podsumowania mijającego roku.

Anna Lewandowska szykuje się na Sylwestra

Mimo że grudzień dopiero się rozpoczął, to Anna Lewandowska już teraz zaczęła przygotowania do Sylwestra. Jak wiadomo, panie w kontekście imprez najczęściej myślą o kreacjach. "Lewa" nie jest wyjątkiem. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w cekinowej mini.

Wybór Lewandowskiej nieco nas zaskoczył. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że na co dzień trenerka stawia raczej na luźne i sportowe ubrania, ale w takim wydaniu także jej do twarzy. Krótka sukienka podkreśliła smukłe nogi Ani, a także coraz większy ciążowy brzuszek.

Fani nie kryją, że są zachwyceni kreacją swojej idolki.

Zjawiskowo.
Jak pięknie - piszą.

A Wam, jak się podoba? Za miesiąc, bo tyle zostało jeszcze do sylwestrowej nocy, krągłości trenerki będą jeszcze wydatniejsze. Możliwe więc, że kreacja będzie wówczas odrobinę za ciasna. Oby Ania miała plan awaryjny!

Zobacz wideo
Więcej o: