Joanna Kulig zagrała jedną z głównych ról w serialu Netflixa. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z planu. Boskie!

"The Eddy" to nowa produkcja Netflixa. W roli głównej zobaczymy między innymi Joannę Kulig. Aktorka pokazała zdjęcia z planu.

Joanna Kulig kilka miesięcy temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Nie ma jednak zamiaru rezygnować z pracy i popularności, jaką przyniosła jej rola w "Zimnej wojnie". Aktorka dostała propozycję zagrania w serialu Netflixa - "The Eddy", którą przyjęła i właśnie pokazała pierwsze ujęcia z planu. 

Joanna Kulig w serialu "The Eddy"

Nowa produkcja Netflixa to dzieło nagrodzonego Oscarem Damiena Chazelle’a. Akcja rozgrywa się w Paryżu, a Joanna zagra kobietę o imieniu Maja. Najnowszy post na Instagramie, w którym Joanna opublikowała cztery zdjęcia z planu skomentowało kilka polskich gwiazd. Emotikonami zareagowali m.in Ewa Chodakowska, Katarzyna Zielińska i Borys Szyc, a Maja Ostaszewska stwierdziła, że ujęcia są "boskie"!

 

My jesteśmy zachwyceni. Warto też dodać, że po raz kolejny będziemy mieli okazję posłuchać Kulig, jak śpiewa. Zrobi to w towarzystwie innych muzyków. Nie możemy doczekać się nowej produkcji Netflixa!

CW

Jeśli nie wiedzieliście, koniecznie zobaczcie zwiastun "Zimnej wojny"

Zobacz wideo