Czy Michał Wiśniewski wiedział o sytuacji Dominiki T.? Rozmawialiśmy z nim [TYLKO U NAS]

Dominika T. jest podejrzana o wyłudzenie kredytu na kwotę miliona zł. Czy Michał Wiśniewski spodziewał się, że była żona zostanie oskarżona?

Dzisiejszy dzień z pewnością na długo zapadnie w pamięć Dominice T. Właśnie dziś dowiedzieliśmy się, że była żona Michała Wiśniewskiego jest podejrzana o wyłudzenie miliona złotych kredytu ze SKOK Wołomin. Za popełnienie takiego przestępstwa grozi aż 10 lat pozbawienia wolności. Co na to wszystko Michał Wiśniewski? 

Przypomnijmy: Dominika T. z zarzutami! Celebrytka miała wyłudzić kredyt na milion złotych

Michał Wiśniewski o oskarżeniach Dominiki T. 

Przestępstwa, o jakie podejrzewa się Dominikę, miały mieć miejsce w czasie, gdy ta była jeszcze związana z Michałem Wiśniewskim. Czy piosenkarz spodziewał się takiego obrotu spraw wokół byłej ukochanej? Skontaktowaliśmy się z muzykiem, jednak ten nie do końca chciał wypowiadać się na temat byłej żony. W rozmowie z Plotkiem zaapelował, aby wstrzymać się ze wszystkimi komentarzami do czasu, aż sama zainteresowana wystosuje oświadczenie do mediów. Mimo że początkowo Wiśniewski nabrał wody w usta, to z jego wypowiedzi wnioskujemy, że jest zaskoczony tym, co się wydarzyło i nie miał pojęcia o kredytach.

No, o czym ja miałbym powiedzieć, że wiedziałem, że będzie miała postawione zarzuty? No to jest jakaś bzdura.

Jak podaje portal "Polsat News", w 2018 r. Dominika T., uprzedzając zarzuty, miała złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, z którego wynikało, iż to ona sama została oszukana przez osoby działające w SKOK Wołomin. Dominika T. do tej pory nie skomentowała sprawy. Jak tylko to zrobi, z pewnością o tym napiszemy.

Michał Wiśniewski był gościem "Koła Plotka". Co nam zdradził?

Zobacz wideo

RG