Dominika T. z zarzutami! Celebrytka miała wyłudzić kredyt na milion złotych

Dominika T. jest podejrzana o wyłudzenie miliona złotych kredytu. Wobec byłej żony Michała Wiśniewskiego zastosowano środek zapobiegawczy. Sprawa jest poważna.

Z początkiem 2019 roku w życiu Dominiki T. zaszły wielkie zmiany. Celebrytka poinformowała, że rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim. I kiedy wydawało się, że jej życie w końcu się ustabilizowało, na jaw wyszły kolejne przykre sprawy. Tym razem nie chodzi już o potyczki małżeńskie, a podejrzenie popełnienia przestępstwa. 

Dominika T. podejrzana o wyłudzenie kredytu

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej dla Warszawy Pragi, Marcin Saduś, w rozmowie z Plotkiem potwierdził informację o tym, że Dominika T. jest podejrzana o wyłudzenie miliona złotych kredytu ze SKOKU Wołomin. 

Dominika T. nie była zatrzymana. Sama stawiła się na przesłuchanie na wybrany termin. Dominika T. jest podejrzana o pomocnictwo w wyłudzeniu kredytu oraz przedłużenie nierzetelnych pisemnych oświadczeń dotyczących jej uzyskiwanych dochodów. (...) Wprowadziła w błąd pracowników SKOK Wołomin. (...) W tym przypadku grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury w rozmowie z Plotkiem. 

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w rozmowie z PAP dodał, że Dominika T. nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Wobec podejrzanej zastosowano środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Dominika T. nie chciała skomentować sprawy. Zapowiedziała oficjalne oświadczenie. 

Dominika i Michał na Facebooku. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (130)
Dominika T.-W. z zarzutami! Celebrytka miała wyłudzić kredyt na milion złotych
Zaloguj się
 • Gość: y8i

  Oceniono 140 razy 122

  Jprdl.. Współczuję jedynie pani Tajner. Mąż ją zostawił dla jakiejś dzierlatki, córka zaraz będzie z wyrokiem, zięć z czerwoną czupryną narobił długów i sam pewnie nie wie czego jeszcze. Prości górale zabrali się za celebryctwo. Żyła następna w kolejce. Konsumpcja sukcesu w kraju który z niszowego sportu zrobił religię sięgnęła wymiaru groteski. Polo - szukaj miedziaków w portfelu albo córę będziesz zza krat oglądał.

 • bernardo82

  Oceniono 72 razy 66

  znowu SKOK Wołomin, wychodzi na to że całą plejada celebrytów, polityków i gangsterów się tam zadłużała bo miała cynk że to upadnie. To wszystko wygląda na celowe działania, jedna wielka klika

 • strach_sie_bac

  Oceniono 60 razy 56

  Wychodzi z zasady: "Jak kraść to milion". Pewnie do pierwszego nie starczało :)

 • Gość: frazer5

  Oceniono 88 razy 54

  A jeszcze w weekend tatuś siedział na trybunie honorowej koło Adriana Dudy.

 • andrzej.wald

  Oceniono 46 razy 44

  SKOK Wołomin to przykład na to jak bardzo potrzebny jest nadzór KNF nad instytucjami finansowymi, a jak iluzoryczny był nadzór Krajowej Kasy nad SKOKami. Gdyby za rządów Tuska nie objęta gwarancjami BFG depozytów ludzi zgromadzonych w Skokach to mielibyśmy dzisiaj poszkodowanych na kwotę ok. 5 mld zł, a więc o 5 razy wyższą aniżeli w aferze Amber Gold.O ilości poszkodowanych nawet nie wspominając. Przez lata na czele Kasy Krajowej SKOK stał Grzegorz Bierecki senator PiS. Czemu PiS nie mówi, że to afera, iż z BFG wypłacono tyle pieniędzy dla klientów upadłych SKOKów. Jak to możliwe, że na taką skalę udzielano kredytów na tzw. słupy by przez takich ludzi odbywało się pranie brudnych pieniędzy oraz umożliwiano wyłudzanie kredytów? Osoby Dominiki T. i Michała W. są znane, więc budzą zainteresowanie mediów ale to nie jedyne takie przypadki w SKOKu Wołomin. Zresztą to wyłudzenie kredytu jeszcze trzeba udowodnić, a nasza prokuratura i sądy mają problem ze ściganiem przestępstw tzw. białych kołnierzyków.

 • Gość: Ali

  Oceniono 58 razy 42

  No i właśnie w ten sposób wykorzystał ja Wiśniewski by na koncu kopnąc w zadek;)

 • Gość: roc

  Oceniono 38 razy 32

  Smieszny ten czarny pasek, gdy każdy wie jak wygląda, tak jak jej inicjały w nagłówku, a potem walenie (równie znanymi) nazwiskami w tekście, ba nawet pan rzecznik normalnie podaje dane.

 • Gość: Victim

  Oceniono 35 razy 29

  Nie zdziwilabym sie jakby to Michal stal za tym, pomogla mu w splaceniu dlugow zaciagnietym kredytem ateraz zostawil ja z gow...em na sedesie. Klasyk! facet zqawsze zakreci kobiete na litosc a potem zostawi z dlugami i wstydem.

 • tedj

  Oceniono 39 razy 25

  Ostatnio tatuś herbatnikował się z panem prezydentem, może załatwi jakieś ułaskawienie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX