Dominika T. z zarzutami! Celebrytka miała wyłudzić kredyt na milion złotych

Dominika T. jest podejrzana o wyłudzenie miliona złotych kredytu. Wobec byłej żony Michała Wiśniewskiego zastosowano środek zapobiegawczy. Sprawa jest poważna.

Z początkiem 2019 roku w życiu Dominiki T. zaszły wielkie zmiany. Celebrytka poinformowała, że rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim. I kiedy wydawało się, że jej życie w końcu się ustabilizowało, na jaw wyszły kolejne przykre sprawy. Tym razem nie chodzi już o potyczki małżeńskie, a podejrzenie popełnienia przestępstwa. 

Dominika T. podejrzana o wyłudzenie kredytu

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej dla Warszawy Pragi, Marcin Saduś, w rozmowie z Plotkiem potwierdził informację o tym, że Dominika T. jest podejrzana o wyłudzenie miliona złotych kredytu ze SKOKU Wołomin. 

Dominika T. nie była zatrzymana. Sama stawiła się na przesłuchanie na wybrany termin. Dominika T. jest podejrzana o pomocnictwo w wyłudzeniu kredytu oraz przedłużenie nierzetelnych pisemnych oświadczeń dotyczących jej uzyskiwanych dochodów. (...) Wprowadziła w błąd pracowników SKOK Wołomin. (...) W tym przypadku grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury w rozmowie z Plotkiem. 

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w rozmowie z PAP dodał, że Dominika T. nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Wobec podejrzanej zastosowano środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Dominika T. nie chciała skomentować sprawy. Zapowiedziała oficjalne oświadczenie. 

Dominika i Michał na Facebooku. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.