Kasia Tusk przygotowuje się na święta. Składa domek z piernika z córką. Nie wszystkim się to spodobało

Kasia Tusk zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym razem z córką składa gotowy piernikowy domek. Wystarczyło dodać tylko lukier, żeby go złożyć w całość.

Kasia Tusk pod koniec stycznia po raz pierwszy została mamą. Blogerka bardzo rzadko publikuje zdjęcia z córką, ale tym razem zrobiła wyjątek. Pokazała na swoim profilu, jak przygotowuje się z nią się do świąt. 

Katarzyna Tusk z córką szykuje się do świąt

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na zdjęciu widzimy gotowy piernik, który został kupiony w jednym z popularnych sklepów.. Ten fakt wyraźnie nie spodobał się obserwatorom Kasi. 

Wiem, że to w mało instagramowym stylu, że kupiliśmy gotowy piernik (...) i tylko skleiliśmy go lukrem. Może w dalszej przyszłości poświęcę pół dnia na ugniatanie, wycinanie i pieczenie ciasta, zrobię okiennice z migdałów i (co najmniej) trzy kondygnacje, a potem zawojuję Instagram i będę odbierać gratulacje.Teraz postawiliśmy jednak na dobrą zabawę (i pewność, że piernik będzie zjadliwy) - napisała.

Kupowanie gotowych produktów dla dzieci jest dosyć kontrowersyjnym tematem i wiele matek tego nie popiera. Takie produkty mają o wiele gorsze składy, niż te, które można zrobić samodzielnie.To zostało wielokrotnie wytknięte blogerce. 

Do ozdoby i zabawy - pewnie. Ale skład niestety fatalny. Kocham ten sklep, ale składy produktów spożywczych są fatalne - napisała jedna z obserwatorek Kasi.

Jednak wiele matek i obserwatorek Kasi zrozumiało jej postawę i potwierdziło, nie zawsze jest czas na wszystko, gdy ma się dzieci. A już samo wyrobienie piernika jest bardzo czasochłonne. 

Niestety gotowe produkty też są dosyć kosztowne. Zobacz, jakie ceny zaproponowała Magda Gessler

Kasia Tusk pokazała, jak szykuje się na święta: 

Zobacz wideo

A wy co myślicie o tym fakcie? Podzielacie zdanie Kasi?

BO

Więcej o:
Komentarze (23)
Kasia Tusk przygotowuje się na święta. Składa domek z piernika z córką
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 20 razy 18

  O tak. Bo wszystkie matki w Polace są takie idealne, i pod żadnym pozorem nie pozwalają sobie na żadne odstępstwa od tego. Tylko jak to się dzieje, że regularnie jeżdżę autobusami i widzę co rusz jak już dwu, trzy-latki wcinają słodkie pączki i drożdżówki, a matki poją je słodkimi kubusiami. Ale oczywiście. W internecie wszystkie mamuśki muszą być na pokaz idealne, żeby inne "Idealne" mamusie nie wzięły ich na języki. A ja wolę szczerość, nawet jeśli ona pokazuje, że nie zawsze tak do końca właściwie się postępuje. Potem wiele matek w Polsce uważa się za gorsze, bo celebrytki chwalą macieżyństwo tylko od tej najlepszej strony.

 • Gość: Bea

  Oceniono 17 razy 9

  Kasiu super . Mam 3 dzieci i o ile tylko były takie pierniki już dostępne to razem skadalismy. Dzieci miały frajdę. I nigdy nie przyszło mi do głowy samej piec domki z pierników. Bez przesady. 😉

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 8

  Przecież jej córka i tak nie będzie jadła tego piernika

 • Gość: Vbxc

  Oceniono 14 razy 8

  Nie przeszkadza mi gotowy piernik, ale zwrot „w dalszej przyszłości” juz troche tak.

 • Gość: Ala

  Oceniono 9 razy 7

  Bardzo ładnie .. Śliczne zdiecia ,miejsca ,piękna kobieta .Lubię jej styl ..

 • julivert

  Oceniono 4 razy 4

  Po raz kolejny artykuł tego rodzaju wprawia mnie w doskonały humor gdy uświadamiam sobie, że na co dzień kompletnie nie muszę się przejmować czy cokolwiek co robię jest instagramowe lub nie :)

 • Gość: dd

  Oceniono 12 razy 2

  oj Kasia, Kasia, wysokie wymagania masz do siebie , nie musisz się tłumaczyć , po prostu spontan

 • para_sucha

  Oceniono 8 razy -2

  Córka Dudy kończy prawo z wyróżnieniem i dostaje prace w renomowanej kancelarii, córka Tuska ulepiła domek z piernika. Tak mi się jakoś nasunęło porównanie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX