Kasia Tusk jeszcze nigdy nie pokazała tak uroczych rodzinnych zdjęć. Widać na nich, jakim Stanisław jest tatą

Kasia Tusk bardzo rzadko pokazuje zdjęcia swojej rodziny, ale tym razem zrobiła wyjątek. Na Instastories opublikowała urocze fotografie swojego męża i córki.

Pod koniec stycznia tego roku Kasia Tusk po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła je córka, której ojcem jest jej mąż, Stanisław Cudny. Blogerka pilnie strzeże prywatności, dlatego do tej pory nie zdradziła imienia swojej pociechy, a także nie pokazała jej twarzy (zrobił to za nią jej tata!). Nie da się więc ukryć, że najnowsze zdjęcia na jej Instastories są sporym zaskoczeniem. Widać na nich zarówno męża Kasi, jak i córkę.

Kasia Tusk pokazała męża i córkę

Kasia Tusk pochwaliła się na Instastories chwilami, które spędziła ze swoją rodziną na plaży. To musiał być wyjątkowy dzień, a cała rodzina blogerki świetnie się bawiła, łącznie z psem Portosem. Na zdjęciach widać, jak Kasia nosiła w chuście córkę, jak Staszek się z nią bawił i robił im zdjęcia. Widać również, że mąż Kasi świetnie odnajduje się w roli taty. Jego zdjęcia z córką rozczulają.

Kasia Tusk pokazała rodzinne zdjęciaKasia Tusk pokazała rodzinne zdjęcia Instagram/makelifeeasier_pl

Przypomnijmy, że Kasia Tusk dopiero w zeszłym roku przyznała, że została żoną Cudnego. Wszystko wyszło na jaw, gdy wystawiła swoją suknię ślubną na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Para jest związana ze sobą od lat, ale blogerka nigdy nie wyjawia szczegółów swojego związku.

KM

Kasia Tusk niedawno opowiedziała o stylizacji córki:

Zobacz wideo