Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała się w sukni ślubnej. Fani zachwyceni: Najpiękniejsza

Uczestniczka najnowszej edycji telewizyjnego show zapozowała w pięknej sukni ślubnej. Czy dziewczynie udało się odnaleźć miłość?

Ostatnio widzowie byli świadkami odejścia Diany z programu "Rolnik szuka żony". Kobieta na własne życzenie postanowiła pożegnać się z Sewerynem po ich nieprzyjemnej rozmowie. Emocjonujący odcinek i wyznania wywołały wiele reakcji wśród fanów.

Diana w sukni ślubnejDiana w sukni ślubnej Instagram

"Rolnik szuka żony" - Diana przyłapała Seweryna na kłamstwie

Seweryn postanowił podziękować Joannie za udział w programie i odesłał ją do domu. Na randkę zaprosił Dianę, która nie była pewna, co do uczciwości mężczyzny. Ich spotkanie przebiegło w napiętej atmosferze, o tym, jak przebiegła rozmowa możecie przeczytać TUTAJ. Ostatecznie, po wspólnie spędzonym czasie, Diana postanowiła opuścić program.

"Rolnik szuka żony 6" - czy Diana wkrótce wyjdzie za mąż?

Po przykrym obrocie spraw w programie, Diana wróciła do domu. Kobieta postanowiła skupić się na sobie i szukać miłości gdzie indziej. Ostatnio na Instagramie pojawiło się zdjęcie, gdzie uczestniczka programu pozuje w sukni ślubnej. Czyżby udało jej się znaleźć swojego księcia z bajki? Niestety, czytając podpis pod zdjęciem dowiadujemy się, że Diana była uczestniczką targów ślubnych, gdzie pokazywała sukienkę z reklamowanej kolekcji. Na wielkie zmiany w życiu Diany musimy jeszcze poczekać. Zachwyceni fani uczestniczki show zostawiają pod jej wpisem miłe komentarze:

Najpiękniejsza
Pięknie
Bardzo ładnie

- czytamy pod zdjęciem na Instagramie Diany. 

ZS

"Rolnik szuka żony": szczęśliwa Anna Bardowska wkrótce zostanie ponownie mamą. Zdradziła imię córeczki: 

Zobacz wideo
Więcej o: