Finał "Tańca z Gwiazdami". Sykut pochwaliła się już kreacją. Wygląda jak na Oscary! Kordas zdradził więcej. Oto fragment występu Kurdej-Szatan

Finał "Tańca z gwiazdami" już wieczorem, a Paulina Sykut-Jeżyna już zdążyła pochwalić się swoją stylizacją. Wiemy też, jak zatańczy Barbraa Kurdej-Szatan, którą zdążył już nagrać jej konkurent- Damian Kordas.

Finał dziesiątej edycji programu "Taniec z gwiazdami" już dziś. Dopiero wieczorem dowiemy się, która para zwycięży, jednak gwiazdy programu już teraz zdradziły nieco szczegółów tego emocjonującego wieczoru. Paulina Sykut-JeżynaDamian Kordas taniec swojej konkurentki. 

Paulina Sykut-Jeżyna: stylizacja na finał 

Paulina Sykut-Jeżyna na swoim Instastory pochwaliła się kreacją, jaką wybrała na finał programu. Prowadząca zada szyku niczym gwiazda z Hollywood. Na ten wieczór wybrała długą, złotą suknię z odkrytym jednym ramieniem. Musimy przyznać, że na przymiarkach wyglądała bajecznie, więc aż trudno sobie wyobrazić, jaki będzie efekt podczas odcinka na żywo. Stylizacja pochodzi z butiku "Madonna", w którym swoją suknię ślubną kupiła sama Doda. To nie wszystkie smaczki, jakie gwiazdy przygotowały dla swoich fanów. 

W finale o główną nagrodę powalczy Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas. Ten na swoim Instagramie zrelacjonował próbę do finałowego odcinka, pokazując tym samym taniec swojej konkurentki. Myślicie, że Basia będzie zadowolona, że jej pląsy wyszły na światło dzienne, jeszcze przed premierą? 

Próba do finału Barbary Kurdej-Szatan nagrana przez Damiana Kordasa:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: