Warnke zachwala Gojdzia, wtrąca się inny znany lekarz: O matko, naprawdę? Doktorzy pokłócili się jak na targu

Kasia Warnke wybrała się w podróż do Miami razem ze swoim ukochanym Stramowskim, znanym jako "Majami" z "Pitbulla" Vegi. Okazuje się, że celem wyprawy nie był tylko wypoczynek. Piękna para wzięła udział w otwarciu kliniki dr Gojdzia.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wybrali się na otwarcie Revive Clinic Krzysztofa Gojdzia. Lekarz kilka lat temu rozpoczął ekspansję i wczoraj zaprezentował swoją nową klinikę w Miami. 

Warnke chwali Gojdzia, wtrąca się inny specjalista

Aktorka na tę szczególną okazję wybrała obszerną sukienkę w ciekawy wzór. Stylizację uzupełniła okularami przeciwsłonecznymi (must have w Miami) i makijażem w stylu glamour (pięknie jej w czerwonej szmince). Z kolei Stramowski postawił na białą marynarkę, której nie powstydziłby się James Bond.

Jednak wygląd gwiazdorskiej pary przyćmiła wymiana zdań, do której doszło między Krzysztofem Gojdziem a znanym m.in. z "Pytania na Śniadanie" dr. Łukaszem Drozdem, również chirurgiem plastycznym.

 
Gratulacje, Krzysiu! Pięknie położona @reviveclinic_official już otwarta! Miami revives! - podpisała zdjęcie Katarzyna Warnke.
O matko, naprawdę? Osobiście swojej znacznie mniej wartościowej twarzy nie postawiłbym obok tego człowieka. Ale rozumiem, że każdy ma swoje wybory. Szkoda - napisał pod fotografią doktor Drozd.
Tak, naprawdę:) Jesteśmy zaprzyjaźnieni od lat, a Krzysiowi ufam jako specjaliście i dba o mój wygląd od lat - broniła przyjaciela aktorka.
Nie oceniam prywatnych kontaktów, bo to nie moja sprawa. Ale specjaliście w czym...? Bo centralny rejestr lekarzy naczelnej izby lekarskiej nie wykazuje żadnej specjalizacji lekarskiej... No chyba że nie jestem na bieżąco - nie ustępował dr Łukasz.

Krzysztof Gojdź postanowił bronić swojego dobrego imienia.

Faktycznie mało wartościowa. A i bym takiego nie przyjął na wizytę, bo to miejsce dla fajnych, miłych, normalnych, a nie dla trolli.
Szanowny Panie Doktorze, uprzejmie proszę Pana o zaprzestanie publicznego naruszania mojej godności osobistej swoimi inwektywami. Uprzejmie proszę - odpisał Drozd.
Doczytaj o mnie i się ucz. Jeśli będzie ciebie stać na moje szkolenia po całym świecie. Na naukę nigdy za późno. Chętnie pomogę, bo widzę jej brak. - ripostował Gojdź.
Cóż za wnikliwa analiza wiedzy po zdjęciu z neta, chyba się w Panu zakochałem.

Wojenka rozgorzała na dobre i moglibyśmy przytaczać wpisy medyków jeszcze długo, ale chyba trzeba powiedzieć sobie stop. Dodajmy tylko, że fani Gojdzia zaczęli go bronić, za co ten podziękował w kulturalny sposób:

Dzięki za wpis. Ja nauczyłem się zlewać takich zawistnych trolli jak ten lekarz bez imponującej kariery, który potrafi tylko zazdrościć i rozsiewać zawiść. Buziaki.

Życzymy dużo pokoju i miłości.

Te gwiazdy odważyły się powiększyć usta:

Zobacz wideo

JM