Niezręczne spotkanie Moniki Zamachowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej na Różach Gali. Udawały, że się nie widzą

Na poniedziałkowym wydarzeniu Róże Gali 2019 pojawił się tłum polskich gwiazd. Nie zabrakło na nim m.in. Moniki Zamachowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej, których niezręczne spotkanie opisał serwis Pudelek.pl.

To już kolejna edycja plebiscytu Róże Gali, która przyciągnęła wiele znanych nazwisk. Wśród nich pojawiła się Kinga Rusin, Agnieszka Kaczorowska czy Katarzyna Cichopek. Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczycie TUTAJ. Jak to na salonach bywa - nie każdy musi za sobą przepadać. Ciekawą sytuację zaobserwował informator serwisu Pudelek.pl, który był świadkiem spotkania Moniki Zamachowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej.

Monika Zamachowska i Małgorzata Tomaszewska na Różach Gali

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że wieloletnia współprowadząca porannego programu "Pytanie na śniadanie" została zwolniona. Szybko okazało się, że ma ją zastąpić Małgorzata Tomaszewska, która wcześniej dała się poznać widzom jako reporterka show-biznesowa. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Monika Zamachowska zwolniona? Już nie poprowadzi "Pytania na śniadanie". Wiadomo, kto ją zastąpi

Podczas wczorajszych Róż Gali doszło do interesującego incydentu. Córka Jana Tomaszewskiego i Monika Zamachowska spotkały się w kolejce na ściankę. O całej sytuacji poinformował Pudelek.pl.

Podczas gdy Małgorzata Tomaszewska czekała w kolejce do pozowania przed fotoreporterami, na evencie pojawiła się Zamachowska. Dziennikarka ustawiła się obok młodszej koleżanki. Tomaszewska zmierzyła ją wzrokiem, a następnie odwróciła się do niej plecami. Chwilę później Monika dyskretnie opuściła swoje miejsce - donosi źródło portalu.

Trzeba przyznać, że wyszło nieco niezręcznie.

Pamiętacie o tych konfliktach polskich gwiazd?

Zobacz wideo

Myślicie, że dziennikarki będą omijać się na każdej imprezie?

KB

Więcej o: