Justyna Żyła poprawiła sobie usta. "Mówię o tym głośno i nie wstydzę, że korzystam z estetyki". Efekt? Fani nie szczędzą krytyki

Justyna Żyła pochwaliła się na swoim Instagramie, że korzysta z medycyny estetycznej. Była żona skoczka przyznała też, że poprawiła sobie usta.

Justyna Żyła ostatnio pojawiła się na salonach i wyglądała zupełnie inaczej niż dotąd. Być może celebrytka zawdzięcza metamorfozę regularnym wizytom w salonach medycyny estetycznej. Żyła nie kryje bowiem, że korzysta z zabiegów oferowanych w takich miejscach.

Justyna Żyła ma "nowe" usta

Justyna Żyła na Instagramie pochwaliła się ostatnio, że w salonach medycyny estetycznej podaje się zabiegom pielęgnacyjnym i regeneracyjnym. Celebrytka ma już nawet swój ulubiony zabieg. Jest nim radiofrekwencja, nazywana "nieoperacyjnym liftingiem". W przypływie szczerości Justyna Żyła wyznała też, że zdecydowała się na modelowanie ust. 

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadbała o swój wygląd. (...) Uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający... Mowa tu o modelowaniu ust. Polecam każdemu! Przy znieczuleniu dentystycznym zero bólu" - pochwaliła się. 
 

Justyna Żyła modeluje usta, a fani komentują

Pod postem Żyły szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie obyło się bez słów krytyki. 

Bez urazy, ale okolice oczu bardziej się proszą o zabiegi... Usta są ok.
Starzeć się trzeba umieć i trzeba przyjąć to z godnością.

Inni radzili:

Tylko nie daj się wciągnąć w powiększanie ust.

A jak wam podoba się Justyna Żyła w takiej odsłonie?

AG 

Justyna Żyła ma nowego partnera?

Zobacz wideo