Justyna Żyła powróciła na salony. Ależ zmiana! Zaszalała nie tylko z makijażem, ale i z kreacją

Justyna Żyła po tym, jak odpadła z "Tańca z Gwiazdami" przestała być bywalczynią salonów. Celebrytka postanowiła jednak powrócić na ścianki. I tak pojawiła się na gali Mister Polski 2019. Zobaczcie, jak się prezentowała!

Justyna Żyła z pewnością nie wspomina dobrze swoich pierwszych wyjść na imprezy branżowe. Celebrytka zaliczyła kilka wpadek, wybierając niedopasowane kreacje. Wygląda na to, że wyciągnęła jednak wnioski i tym razem, na gali Mister Polski 2019 zaprezentowała się zdecydowanie lepiej niż dotychczas.

Justyna Żyła na gali Mister Polski 2019

Justyna Żyła pojawiła się na czerwonym dywanie podczas gali w Mister Polski 2019 w bardzo kusej sukience, dzięki czemu odsłoniła nogi. I choć kolor i materiał, z którego została wykonana kreacja nie budzą zachwytu, to trzeba przyznać, że sukienka dobrze leżała na celebrytce. Uwagę zwraca również mocno wycięty dekolt.

Stylizację Żyły uzupełniły sandały na obcasie oraz czarna kopertówka. Do tego mocny makijaż - krwistoczerwona szminka na ustach i mocno podkreślone oczy. Nie sposób nie zauważyć, że blogerka wysoko upięła włosy (do tej pory inne fryzury - zwykle były to proste, rozpuszczone włosy). W takim wydaniu Justyny Żyły jeszcze nie widzieliśmy.

A jak wam podoba się była żona skoczka w takiej odsłonie? Sprawdźcie naszą galerię!

AG 

Justyna Żyła ma nowego partnera? Posłuchajcie, jak skomentowała te doniesienia:

Zobacz wideo