Kinga Rusin złożyła życzenia starszej córce. Wytłumaczyła, że imię Poli ma specjalne znaczenie. "To było zamierzone"

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie zdjęcie starszej córki. Dziennikarka złożyła jej życzenia i zdradziła pewien sekret.

Kinga Rusin nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Kiedy dziennikarze zadają jej pytania z tym związane, ona sprytnie potrafi z nich wybrnąć, nie zdradzając zbyt wiele. Robi to jednak czasem sama - na swoim Instagramie - jeśli czuje taką potrzebę. Ostatnio na przykład pokazała nowe zdjęcie jednej z córek. Wszystko z okazji jej 23. urodzin. 

Kinga Rusin składa życzenia Poli

Gospodyni "Dzień Dobry TVN" stała się w ostatnich latach bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Główny powód? Chęć komentowania sytuacji politycznej, z jaką borykamy się od przeszło czterech lat. Kinga nawet w dniu urodzin starszej córki - składając jej życzenia - nawiązała do tego tematu. Przy okazji zdradziła znaczenie imienia Poli. 

Moja mała Polcia kończy dziś 23 lata! Jestem z niej taka dumna! Mądra, piękna, wrażliwa i do tego aktywistka, której nie jest wszystko jedno. Zbieżność "Pola" z "Poland" była zamierzona - i jak tu nie wierzyć, że imiona determinują nasze działania. Pola, życzę Ci żebyś żyła w pięknej Polsce, otwartej, tolerancyjnej, uśmiechniętej, gdzie równość, wolność i braterstwo to nie puste hasła, gdzie nie łamie się Konstytucji, nie gardzi się ludźmi, przestrzega praw zwierząt i nie niszczy przyrody. Sto lat! - czytamy pod jej najnowszym postem.

Musimy przyznać, że to pięknie życzenia, podobnie zresztą jak zdjęcie. Pola to naprawdę śliczna kobieta, ale naszą uwagę przykuwa jeszcze ktoś inny. Czarek Lis to najsłodszy pies, jakiego widzieliśmy! 

CW

Kinga Rusin opowiedziała nam, jak dba o sylwetkę. 

Więcej o:
Komentarze (114)
Kinga Rusin złożyła życzenia starszej córce. Wytłumaczyła, że imię Poli ma specjalne znaczenie
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 34 razy 20

  chyba źle składam życzenia

  bo kiedy ja to robię, to nikt o tym nie pisze

  kinga, ucz mnie, proszę

 • Gość: ola

  Oceniono 28 razy 10

  składanie życzeń bliskiej osobie publicznie to śmieszne to jest promowanie następnej modelki

 • arbor_1

  Oceniono 10 razy 8

  Pola czy Apolonia?

 • Gość: Jk

  Oceniono 8 razy 6

  Aż się rzygac chce od tej całej rodzinki

 • Gość: g

  Oceniono 20 razy 6

  Pola ma duze szanse zostac taka sama hipokrytka jak jej matka.

 • Gość: Mika

  Oceniono 7 razy 5

  Wolna i piękna Polska? Dla kogo? Chyba dla nich. Pracuję prawie 30 lat i chodzę w starych butach, a w nadchodzące święta chciałabym zapaść się pod ziemię, i mam dylemat bo są starsi rodzice i jak ich zostawić?

 • efi ehad

  Oceniono 11 razy 3

  Na podstawie komentarzy pod tym, ale nie tylko tym artykułem, wniosek nasuwa się sam, że w tym kraju mieszka lud prosty i chamski. Całe szczęście, że ppnad trzydzieści lat temu podjąłem decyzję, by się z tego bagna wyrwać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX