Pierce Brosnan zabrał synów na ściankę. Są modelami. Paris to ojciec z młodości

Pierce Brosnan pokazał się ze swoimi synami na przyjęciu Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. 22-letni Dylan i 18-letni Paris godnie prezentowali się obok przystojnego ojca na ściance.

Dwóch najmłodszych synów Pierce'a Brosnana zostało w czwartek ambasadorami Złotych Globów 2020. Z tej okazji zaprezentowali się razem z ojcem na przyjęciu Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej, które jest współorganizatorem przyszłorocznej gali wręczenia nagród.

Pierce Brosnan zabrał synów na ściankę

Pierce, Dylan i Paris prezentowali się doskonale. Chłopcy (choć może należałoby ich nazwać "młodymi panami") mają już doświadczenie z fotoreporterami - jeden i drugi pracuje w modelingu i światła fleszy nie są im obce.

Dylan i Paris są biologicznymi dziećmi Pierce'a i Keely Shaye Smith. Pierce ma jeszcze trójkę dzieci - Seana, Christophera i Dylana) z małżeństwa z tragicznie zmarłą na raka jajnika Cassandrą Harris.

22-Dylan i 18-letni Paris Brosnan zostali w tym roku ambasadorami Złotych Globów. Oznacza to, że w czasie przyszłorocznej gali będą razem ze swoim znanym rodzicem wręczać nagrodzonym statuetki Złotych Globów. Tytuł ambasadora, ambasadorki lub ambasadorów (w przyszłym roku pierwszy raz funkcję tę będą pełnili bracia) zwyczajowo trafia do syna lub córki znanych osób. W tym roku przypadł on synom Pierce'a Brosnana orz Keely Shaye Smith, dziennikarki i autorki.

Więcej o:
Komentarze (19)
Pierce Brosnan zabrał synów na ściankę. Paris to ojciec z młodości
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 16 razy 16

  Christopher Brosnan nie jest synem Pierce'a, tylko Dermota Harrisa. Przez Brosnana został tylko przysposobiony i przyjął jego nazwisko.

 • glomek

  Oceniono 10 razy 10

  Myślałem, że poszli się wspinać...

 • Gość: Helga

  Oceniono 11 razy 9

  Przeciez obaj to skora zdarta z matki. Ksztalt twarzy, oczu, nawet to, ze jedno oko maja bardziej. Gdyby Paris mial niebieskie oczy to moze jeszcze jakos byscie mieli racje...

 • haha-to-ja

  Oceniono 7 razy 5

  ale córkosyny :>

 • Gość: jos

  Oceniono 7 razy 5

  zero podobieństwa

 • Gość: Yogi

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystkie dzieci gwiazd to modelki i modele aż robi się to nudne i śmieszne . Popadamy w niezłą paranoję z tym modelingiem a przecież dzieci tych aktorów to zwykli przeciętniacy. Żal mi tych ludzi ,którzy rzeczywiście wyróżniają się urodą nie mają szans na karierę w tym zawodzie nie mając sławnego nazwiska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX