Pierce Brosnan zabrał syna na pokaz mody. Paris ma 18 lat i wygląda jak młody bóg

Pierce Brosnan był jednym z gości w czasie londyńskiego Fashion Week. Na czerwony dywan nie przyszedł sam. Zabrał ze sobą swojego syna. Paris Brosnan ma 18 lat i jest modelem.

Pierce Brosnan i Paris Brosnan razem przybyli na London Fasion Week w ostatnich dniach. Ich obecność przeszła prawie niezauważona, co uważamy za ogromny błąd, ponieważ panowie wyglądali razem oszałamiająco.

Pierce Brosnan z synem Parisem na London Fashion Week

Pierce Brosnan z wiekiem jest coraz przystojniejszy. Patrząc na jego zdjęcia nie ma co do tego wątpliwości. Okazuje się, że przynajmniej jeden z jego synów - Paris Brosnan - odziedziczył po nim to, co najlepsze. Oto Paris Brosnan, 18-latek, model, syn Pierce'a Brosnana:

Pierce Brosnan i Paris Brosnan na London Fasion Week 2019Pierce Brosnan i Paris Brosnan na London Fasion Week 2019 Brett D. Cove / SplashNews.com / (Brett D. Cove / SplashNews.com/East News

Paris Brosnan znalazł się na London Fashion Week nie bez powodu. Tak naprawdę to zabrał ze sobą do pracy swojego bardziej znanego tatę. Paris szedł po wybiegu w czasie pokazu marki Chrome Hearts obok modelki Stelli Maxwell. Choć ma dopiero 18 lat, to nie jest to jego pierwsze spotkanie z modą - był już m.in. modelem dla Dolce & Gabbana czy Ralpha Laurena, ma już też swoje pierwsze okładki magazynów (np. "GQ Korea").

Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby sprawdzić, jak Paris Brosnan prezentuje się w bardziej prywatnym wydaniu - na swoim Instagramie.

Paris Brosnan ma liczne rodzeństwo. Rodzony brat - Dylan Brosnan - ma 22 lata. Prócz tego Pierce Brosnan jest też ojcem Seana i Chrisa, których ma ze swoją byłą żoną, Cassandrą Harris. Paris miał też przyrodnią siostrę Charlotte, która niestety w 2013 roku zmarła na raka jajnika.

Zobacz wideo