Pierce Brosnan zabrał syna na pokaz mody. Paris ma 18 lat i wygląda jak młody bóg

Pierce Brosnan był jednym z gości w czasie londyńskiego Fashion Week. Na czerwony dywan nie przyszedł sam. Zabrał ze sobą swojego syna. Paris Brosnan ma 18 lat i jest modelem.

Pierce Brosnan i Paris Brosnan razem przybyli na London Fasion Week w ostatnich dniach. Ich obecność przeszła prawie niezauważona, co uważamy za ogromny błąd, ponieważ panowie wyglądali razem oszałamiająco.

Pierce Brosnan z synem Parisem na London Fashion Week

Pierce Brosnan z wiekiem jest coraz przystojniejszy. Patrząc na jego zdjęcia nie ma co do tego wątpliwości. Okazuje się, że przynajmniej jeden z jego synów - Paris Brosnan - odziedziczył po nim to, co najlepsze. Oto Paris Brosnan, 18-latek, model, syn Pierce'a Brosnana:

Pierce Brosnan i Paris Brosnan na London Fasion Week 2019Pierce Brosnan i Paris Brosnan na London Fasion Week 2019 Brett D. Cove / SplashNews.com / (Brett D. Cove / SplashNews.com/East News

Paris Brosnan znalazł się na London Fashion Week nie bez powodu. Tak naprawdę to zabrał ze sobą do pracy swojego bardziej znanego tatę. Paris szedł po wybiegu w czasie pokazu marki Chrome Hearts obok modelki Stelli Maxwell. Choć ma dopiero 18 lat, to nie jest to jego pierwsze spotkanie z modą - był już m.in. modelem dla Dolce & Gabbana czy Ralpha Laurena, ma już też swoje pierwsze okładki magazynów (np. "GQ Korea").

Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby sprawdzić, jak Paris Brosnan prezentuje się w bardziej prywatnym wydaniu - na swoim Instagramie.

Paris Brosnan ma liczne rodzeństwo. Rodzony brat - Dylan Brosnan - ma 22 lata. Prócz tego Pierce Brosnan jest też ojcem Seana i Chrisa, których ma ze swoją byłą żoną, Cassandrą Harris. Paris miał też przyrodnią siostrę Charlotte, która niestety w 2013 roku zmarła na raka jajnika.

Więcej o:
Komentarze (114)
Pierce Brosnan zabrał syna na pokaz mody. Paris ma 18 lat i wygląda jak młody bóg
Zaloguj się
 • Gość: Mmagi

  Oceniono 75 razy 67

  Nie na wszystkich fotkach dobrze wygląda a senior jest jak wino,piękny na każdej fotce z każdego okresu swojego życia, piękny facet😍

 • Gość: gosc

  Oceniono 42 razy 30

  duzo ma z ojca, ja jednak widze piekno jego matki zwlaszcza w usmiechu, druga zona - choc zmaga sie z nadwaga jest piekna kobieta

 • Gość: jaroslaw_kaczynxi

  Oceniono 22 razy 14

  bralbym jak kase na dwie wieze.

 • elenem

  Oceniono 27 razy 13

  Bardzo fajny chłopak, A z wiekiem będzie jeszcze bardziej interesujący.

 • Gość: Fifi

  Oceniono 23 razy 13

  Najbardziej do ojca podobny jest Sean Brosnan. Kropka w kropkę! Ale Paris też przystojniak. Cóż, na geny nic nie poradzisz ;)

 • Gość: hgdmhg

  Oceniono 13 razy 9

  Laluś. Ojcu nie dorówna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX