Dawno niewidziana Tina Turner w świetnym humorze przyłapana na ulicach Nowego Jorku. Towarzyszyła jej inna gwiazda

Paparazzi przyłapali Tinę Turner, gdy ta w szampańskim nastroju wychodziła z teatru. Towarzyszył jej mąż, a także sama Oprah Winfrey.

Tina Turner to zdecydowanie legenda nie tylko muzyki, lecz także show-biznesu. Piosenkarka na własnej skórze doświadczyła największych blasków sławy, ale również tej jej najciemniejszej strony. Po trudnych przejściach z mężem, który stosował wobec niej przemoc, stanęła na nogi i ułożyła sobie życie od nowa. Tym razem gwiazda wybrała się na Broadway, co nie umknęło oczom fotoreporterów. 

Tina Turner i Oprah Winfrey na Broadwayu

Na nowojorskim Broadwayu odbyła się premiera spektaklu "Tina" poświęconego właśnie Tinie Turner. Nie mogło zabraknąć samej zainteresowanej. Ta na uroczystość wybrała się z nowym mężem Erwinem Bachem, a towarzyszyła im sama Oprah Winfrey.

Paparazzi przyłapali ich, gdy ci opuszczali gmach teatru. Piosenkarka była w świetnym humorze, z jej twarzy nie znikał uśmiech, co tylko może poświadczyć, że spektakl przypadł jej do gustu. Artystka najcięższe czasy ma już za sobą, więc teraz może dalej cieszyć się życiem.

Tina Turner w przeszłości była molestowana i bita przez swojego byłego męża. Niestety w Hollywood takie sytuacje zdarzały się bardzo często. 

Zobacz wideo

RG

Więcej o: