Eurowizja Junior 2019. Czy Viki Gabor powtórzy sukces Roksany Węgiel? Sprawdzamy, co zaprezentuje w czasie konkursu

Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielki krokami. Polska reprezentantka to Viki Gabor. Czy 12-letnia piosenkarka pójdzie w ślady Roksany Węgiel? Sprawdzamy, jakie ma szanse na wygraną.

Viki Gabor, reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji Junior 2019, pochodzi z Krakowa. Ta młoda i niezwykle utalentowana piosenkarka jest finalistką drugiej edycji programu "The Voice Kids".

Eurowizja Junior 2019 - Viki Gabor gotowa na konkurs

Viki Gabor będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji Junior 2019. Nie będzie miała łatwego zadania, bowiem Polska wygrała w konkursie rok temu - dzięki Roksanie Węgiel. Do tej pory w całej historii konkursu nie zdarzyło się jeszcze, żeby dwa lata z rzędu ten sam kraj zwyciężył.

Viki Gabor ma jednak szansę być pod tym względem wyjątkiem. W czasie konkursu zaprezentuje piosenkę pt. "Superhero":

 

Kim jest Viki Gabor?

Oprócz śpiewu, Viki Gabor komponuje utwory. Jest pochodzenia romskiego, urodziła się w Niemczech, a w dziecięcych latach mieszkała wraz z rodzicami w Wielkiej Brytanii. W wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej" Viki powiedziała, że wróciła z rodziną do Krakowa, bo tęsknili za bliskimi.

Viki Gabor w 2018 roku wzięła udział w programie "The Voice Kids" w którym doszła do ścisłego finału i zajęła drugie miejsce. W programie należała do grupy Barona i Tomsona. Następnie młoda piosenkarka wzięła udział w programie "Szansa na sukces", w którym wygrała i to właśnie dzięki tej wygranej dostała się do konkursu Eurowizji.

Jak sama mówi, jej idolką jest Ariana Grande. Uwielbia śpiewać jej piosenki. 

Super jest mieć swoją tradycję, dlatego bardzo się z niej cieszę. Fajnie byłoby, gdyby udało mi się przemycić elementy romskich utworów do moich własnych piosenek, które kiedyś będę wykonywać - odpowiedziała Viki, na pytanie o przygotowania do Eurowizji.

Mamy szczerą nadzieję, że powtórzy sukces Roksany Węgiel Myślicie, że ma szansę na wygraną?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (41)
Eurowizja Junior 2019. Czy Viki Gabor z Krakowa powtórzy sukces Roksany Węgiel? Sprawdzamy, co zaprezentuje w czasie konkursu
Zaloguj się
 • Gość: Daga

  Oceniono 11 razy 7

  Urocza, skromna i utalentowana Wiki, dla mnie nr 1!!! Jestem całym sercem z nią ❤️

 • Gość: Maja

  Oceniono 7 razy 7

  Boże czego w tej Polsce uczą.Samej nienawiści i zachowań rasistowskich...Taka prawda.Mam nadzieję że Wiktoria powtórzy sukces sprzed roku...Powodzenia ,piosenka naprawdę wpada w ucho...

 • Gość: Ola

  Oceniono 5 razy 5

  Cuudowny talent 💕
  Ukojenie dla mej duszy 😘.. Trzyma mocno kciuki..

 • Gość: Greta

  Oceniono 5 razy 5

  Ale słychać cygański zaśpiew w tej pioseneczce.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 4

  Ludzie dlaczego wylewacie tyle nie nawisci na dziecko ?Ma przeciesz talent ,a rodziców się nie wybiera.

 • Gość: Iriso

  Oceniono 5 razy 3

  Wiktoria wygra na 100 procent Eurowizję Junior, jeśli wśród jury będzie w TOP 5 na 19 krajów. W innym wypadku prawdopodobnie nie wygra, mimo I miejsca u internautów. Co prawda Roksana była 7 u jury, ale miała dodatkowo ogromne szczęście, bo do końca nie było wiadomo czy wygra z Francją.

 • Gość: Lola

  Oceniono 7 razy 3

  Boże skaż tych faszystów na męki wieczyste ci głębia to dziecko
  Co to za Polska ?To bagno

 • Gość: Znawca

  Oceniono 11 razy 3

  Ci, którzy tu, w tym miejscu piszą na temat Wiktorii Gabor tak przykre i poniżające Wiktorię oraz jej wielki talent , a także jej Rodziców słowa i ferują tak zawistne opinie - myślę, że z dużą dozą prawdopodobieństwa - SĄ zdeklarowanymi życiowymi frustratami ! "Wypluwając" z siebie ten ogrom nienawiści i jadu na osobę tak śliczną, inteligentną, zdolną i utalentowaną jaką jest niewątpliwie Wiktoria Gabor - odsłaniają, demaskują z automatu swą WIELKĄ nicość, podłość i totalne DNO !!! Jest to strasznie ŻAŁOSNE !!! Pospólstwo, ci wszyscy żałośni umniejszacze - którym w życiu NIE wyszło, muszą wiedzieć jedno, że : BEZINTERESOWNA ZAWIŚĆ - JEST JEDYNIE MIARĄ TĘSKNOTY CZŁOWIEKA ZA ROZUMEM !!! Najwyższy czas, by TO zrozumieli ! A w miejsce jadu, toksyn i zgnilizny - wybrali NAPRAWĘ, przemianę i uzdrowienie niszczącego ich samych - na wskroś chorego "ego" .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX