Jarosław Bieniuk komentuje ciążę Martyny Gliwińskiej. "Nasza sytuacja jest skomplikowana". Sprawia wrażenie zaskoczonego

Jarosław Bieniuk zdecydował się po raz pierwszy skomentować wieści o ciąży Martyny Gliwińskiej. Piłkarz sprawia wrażenie nieco zaskoczonego przebiegiem wydarzeń.

Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Początkowo tą informacją podzieliła się Martyna Gliwińska, a teraz sam przyszły tata postanowił zabrać głos w sprawie. Piłkarz potwierdza ciążę, jednak sprawia wrażenie zakłopotanego zainteresowaniem mediów.

Jarosław Bieniuk komentuje ciążę Gliwińskiej

Jarosław Bieniuk po raz pierwszy odniósł się do wieści o ciąży Martyny Gliwińskiej. Przypomnijmy, że dziś na łamach tygodnika "Na Żywo" projektantka wnętrz wyznała, że spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Bieniuk. W rozmowie z Jastrząb Post piłkarz potwierdza te doniesienia, jednak nie ukrywa, że jest zaskoczony jej zwierzeniami do prasy.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I, prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka – między sobą – na pewno nie na łamach prasy - oznajmił Bieniuk.

Myślicie, że Martyna i Jarosław dogadają się między sobą?

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk pokazywali na Instagramie, jak spędzali wspólnie czas:

Zobacz wideo

RG