Małgorzata Socha jest dumna z męża po jego udziale w maratonie. Zdobyła się na wzruszające wyznanie i pokazała też ich stare fotografie

Małgorzata Socha z mężem obecnie przebywają w Nowym Jorku. Aktorka przy okazji pochwaliła się startymi zdjęciami.

Małgorzata Socha jest dumna ze swojego męża, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. Aktorka zamieściła zdjęcie z maratonu w Nowym Jorku, podczas którego jej ukochany pobiegł już po raz trzeci.

Małgorzata Socha z mężem w Nowym Jorku

Obecnie Małgorzata Socha wraz z mężem spędzają czas w Nowym Jorku. Miejsce nie jest przypadkowe, ponieważ właśnie tam w miniony weekend odbył się maraton, w którym już po raz trzeci wziął udział wybranek aktorki. Przy okazji podzieliła się z fanami archiwalnymi zdjęciami z poprzednich maratonów.

Mój bohater! Trzeci #newyorkmarathon zaliczony. Jesteś moją motywacją! Zdjęcia obok - 2018 i 2017 r. Duma mnie rozpiera- czytamy pod postem. 
 

Kim jest mąż Małgorzaty Sochy?

Mężem Małgorzaty Sochy jest Krzysztof Wiśniewski. Pracuje jako inżynier i stroni od świata show-biznesu. Na warszawskich salonach towarzyszy żonie bardzo rzadko, a ich wspólne fotki również należą do rzadkości. Poznali się w 1996 roku, gdy aktorka miała jedynie 16 lat. Była na wakacjach w Darłówku, a ten sprawował tam funkcję ratownika. Mimo że mieszkali w innych miastach, ich wakacyjna miłość przetrwała i po 12 latach znajomości powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para doczekała się trójki dzieci.

Wiedzieliście, że Małgorzata Socha z mężem tak lubują się w sporcie?

Małgorzata Socha regularnie ćwiczy i chętnie relacjonuje swoje treningi na Instagramie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: