Cuba Gooding Jr. złapany na gorącym uczynku. Aktor molestował kelnerkę? To nagranie wiele wyjaśnia

Do sieci właśnie trafiło nagranie, na którym aktor Cuba Gooding Jr. niestosownie zachowuje się wobec kelnerki w restauracji. Ręce powędrowały mu za daleko.

Cuba Gooding Jr. swoje lata świetności w kinie ma już za sobą. Aktor, który w 1997 roku zdobył Oscara za rolę drugoplanową, pojawia się w mediach coraz częściej za sprawą skandali, których w Hollywood nie brakuje. Szczególnie w ciągu ostatnich lat głośno mówi się o molestowaniu i wykorzystywaniu w świecie gwiazd. Sprawa producenta Harveya Weinsteina, którego złapano na gorącym uczynku, sprawiła, że zaczęto coraz częściej mówić o nadużyciach seksualnych w świecie show-biznesu.

Cuba Gooding Jr. molestował kelnerkę?

Portal TMZ zamieścił nagranie z jednej z restauracji, na którym widać, jak aktor Cuba Gooding Jr. narusza przestrzeń osobistą kelnerki, a dokładniej dotyka ją w okolicy pośladków. Ta sobie wyraźnie tego nie życzyła, o czym świadczy jej natychmiastowa reakcja. Kobieta automatycznie odsuwała się od zalotnika i coś mówiła, jednak nagranie jest nieme. Wyglądała na zdenerwowaną.

 

Przypomnijmy, że niedawno, bo 31 października aktor odpowiadał przed sądem za molestowanie kobiety, a amerykańscy dziennikarze donoszą o kolejnych przypadkach. Myślicie, że w końcu się doigra?

Molestowanie w show-biznesie pojawia się już od dawien dawna, a dopiero teraz na światło dzienne wychodzą pewne skandale, jak te z udziałem Micheala Jacksona:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (41)
Cuba Gooding Jr złapany na gorącym uczynku. Aktor molestował kelnerkę? Nagranie wiele wyjaśnia
Zaloguj się
 • Gość: 1234zxc

  Oceniono 15 razy 7

  przecież tu nic nie widać, pokazał palcem na jej pupę ze 2 razy, machnął, ale nie tknął jej chyba nawet, bez przesady.

 • krzepki.harry

  Oceniono 15 razy 5

  Nie bardzo rozumiem - co jest na tym nagraniu, bo na pewno nie żadne molestowanie?

 • Gość: gosia

  Oceniono 10 razy 4

  No i co chodzi na tym nagraniu, bo nic nie widzę zdrożnego? Tam to już spojrzeć na kogoś nie można, bo oskarżają o molestowanie.

 • Gość: kobieta_po_40

  Oceniono 13 razy 3

  "W Polsce istnieją przejawy antysemityzmu, ale powiedzieć, że Polska to kraj antysemicki, to absolutna nieprawda - powiedział w sobotę ambasador Izraela w Polsce Alexander Ben Zvi w rozmowie z Radiem Zet.""
  Ale po co o tym pisać? Cuba jest ważniejszy.
  Szalom Adaś! Pozdrów braciszka, niech go Jahwe błogosławi.

 • Gość: kiibic33

  Oceniono 7 razy 3

  Tam tak jest , nie możesz przekroczyć strefy komfortu czyli dotknięcie kogoś , choćby chwyt za ramie , poklepanie po plecach to jest tam za oceanem molestowanie , ale z reguły pozwy robi się za to bogatym żeby kasę wyszarpać

 • Gość: andypandy

  Oceniono 4 razy 2

  Nic nie zrobił, nie znamy kontekstu, bo wygląda jakby zwracał uwagę że coś jej sie przykleiło albo rozpiął rozporek sukienki.
  Ale wiadomo - kasa to kasa, każda chce aktora udoić jak się tylko da.

 • archieil

  Oceniono 6 razy 2

  Ja tam nie wiem ale przebrałem się jeszcze w podstawówce jako babon i już po kilkuset metrach jakaś lafirynda na rowerze się do mnie dopieprzyła biorąc mnie za kobietę więc ja bym na miejscu kobiet zaczął od swojego podwórka ale pewnikiem faceci są lepszym targetem bo podobno lepiej zarabiają.

 • gazkom

  Oceniono 3 razy 1

  "...Cuba Gooding Jr. narusza przestrzeń osobistą kelnerki..."
  Zbyt dosłowne tłumaczenie. W języku polskim nazywa się to naruszenie nietykalności cielesnej.
  "Sprawa producenta Harveya Weinsteina, którego złapano na gorącym uczynku..."
  Nie śledzę sprawy tego (byłego?) producenta. Ale z tego co pamiętam, to były tam oskarżenia z przed lat, bez żadnych dowodów. A tu słyszę o "złapanym na gorącym uczynku". Coś przegapiłem?

 • walkirrr

  Oceniono 3 razy 1

  dotknął jej pleców a nie pośladków ale w Stanach kobiety bez jej zgody nie mozna dotknąć jednym palcem bo inaczej może oskarżyć o molestowanie. Czarny uznał ze skoro jest znany to wolno mu więcej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX