Kevin Spacey znów został oskarżony o molestowanie. Na policję zgłosiły się kolejne trzy ofiary

Kevin Spacey znów został oskarżony o molestowanie. Od lutego do kwietnia tego roku do londyńskiej policji trafiły trzy nowe zgłoszenia o napaści na tle seksualnym, których miał dopuścić się aktor.

Kevin Spacey w październiku tamtego roku został oskarżony o molestowanie seksualne. Od tej pory przeciwko aktorowi toczyły się trzy dochodzenia o napaść i molestowanie seksualne. W tym roku policja pracuje nad kolejnymi trzema.

Kevin Spacey znów oskarżony o molestowanie 

Od lutego do kwietnia tego roku do londyńskiej policji zgłosiły się trzy kolejne potencjalne ofiary aktora. Jak podaje BBC, policja nie chce ujawnić nazwisk kolejnych mężczyzn, którzy zgłosili, że byli molestowani seksualnie przez Kevina Spacey'a. 

Póki co wiadomo jedynie, że chodzi o napaści, do których miało dojść w 1996 i 2008 roku w Londynie oraz w 2013 roku w Gloucester. 

Kevin Spacey oskarżony o molestowanie 14-latka

Jako pierwszy o molestowanie oskarżył Spacey'a aktor Anthony Rapp, który wyznał, że w 1986 roku, kiedy miał 14 lat, Spacey próbował go wykorzystać seksualnie. Gwiazdor "House of Cards" przeprosił niedługo później Rappa i przyznał, że nie pamięta tamtego wieczoru, ponieważ był wtedy pijany. To wtedy wyznał również, że jest gejem.

Niedługo później kolejne gwiazdy i współpracownicy artysty podali do publicznej wiadomości, że aktor ich molestował. W związku z tym Netflix zerwał współpracę z Spacey'em. To samo zrobił i Ridley Scott, który wyciął aktora ze wszystkich scen swojego ostatniego filmu "Wszystkie pieniądze świata" i zastąpił go Christopherem Plummerem. 

AG

Więcej o:
Komentarze (23)
Kevin Spacey znów oskarżony o molestowanie. Na policję zgłosiły się trzy ofiary
Zaloguj się
 • Filip Syrek

  Oceniono 26 razy 8

  Siedzieli cicho przez tyle lat. Nie zostali zgwalceni. Teraz im sie przypomnialo bo moze jakis grosz dostana. Ofiary? Jak jestes MEZCZYZNA i jakis inny facet sie do ciebie dobiera a ty nic nie robisz to nie jestes mezczyzna.

 • kaczkowski12

  Oceniono 11 razy 5

  Że tez nie byłem w 98 w Londynie,oskarżyłbym Kevina i pare groszy by wpadło,a co?

 • evergreen111

  Oceniono 15 razy 3

  "Póki co wiadomo jedynie, że chodzi o napaści, do których miało dojść w 1996 i 2008 roku w Londynie oraz w 2013 roku w Gloucester."

  Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś poczuł się wykorzystany dopiero po tylu latach. Chyba że że poczuł szansę na grubą forsę, tak jak to robią np. bezczelne Gosiewskie.

 • norman67

  Oceniono 11 razy 3

  Kevin Spacey dobry we wszystkim. Nawet jak molestuje to na potęgę unusual suspected.

 • candlekeep

  Oceniono 11 razy 3

  Kurcze, na mnie Spacey też jakoś tak dziwnie patrzył z ekranu tak gdzieś w 1998. Ewidentne molestowanie, hasztag mi-tu. Jak wszyscy to wszyscy!

 • takinikt

  Oceniono 6 razy 2

  Ja tam w to wszystko jakoś coraz mniej wierzę. Generalnie np jeśli chodzi w H. Weinsteina, to uważam, że ok był pewnie napalonym zbokiem, ale najabardziej winne są te wszystkie aktorki, które wiedziały od dekad i nic z tym nie zrobiły. Dlaczego? Bo je dymał i obmacywał za milionowe role i przepustki do wielkiego świata. I im to pasowało!! Przestało pasować dopiero jak już się tacy ludzie jak on przestali liczyć tak bardzo jak kiedyś, bo dziś można się samemu wypromować w internecie. One wsyztskie bez niego by nie istaniały i on to wykorzystywał.

 • adam.c.54

  Oceniono 6 razy 2

  ja jestem oskarzony o sranie na sianie na drugim planie-- Houk!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX