Kevin Spacey znów został oskarżony o molestowanie. Na policję zgłosiły się kolejne trzy ofiary

Kevin Spacey znów został oskarżony o molestowanie. Od lutego do kwietnia tego roku do londyńskiej policji trafiły trzy nowe zgłoszenia o napaści na tle seksualnym, których miał dopuścić się aktor.

Kevin Spacey w październiku tamtego roku został oskarżony o molestowanie seksualne. Od tej pory przeciwko aktorowi toczyły się trzy dochodzenia o napaść i molestowanie seksualne. W tym roku policja pracuje nad kolejnymi trzema.

Kevin Spacey znów oskarżony o molestowanie 

Od lutego do kwietnia tego roku do londyńskiej policji zgłosiły się trzy kolejne potencjalne ofiary aktora. Jak podaje BBC, policja nie chce ujawnić nazwisk kolejnych mężczyzn, którzy zgłosili, że byli molestowani seksualnie przez Kevina Spacey'a. 

Póki co wiadomo jedynie, że chodzi o napaści, do których miało dojść w 1996 i 2008 roku w Londynie oraz w 2013 roku w Gloucester. 

Kevin Spacey oskarżony o molestowanie 14-latka

Jako pierwszy o molestowanie oskarżył Spacey'a aktor Anthony Rapp, który wyznał, że w 1986 roku, kiedy miał 14 lat, Spacey próbował go wykorzystać seksualnie. Gwiazdor "House of Cards" przeprosił niedługo później Rappa i przyznał, że nie pamięta tamtego wieczoru, ponieważ był wtedy pijany. To wtedy wyznał również, że jest gejem.

Niedługo później kolejne gwiazdy i współpracownicy artysty podali do publicznej wiadomości, że aktor ich molestował. W związku z tym Netflix zerwał współpracę z Spacey'em. To samo zrobił i Ridley Scott, który wyciął aktora ze wszystkich scen swojego ostatniego filmu "Wszystkie pieniądze świata" i zastąpił go Christopherem Plummerem. 

AG

Więcej o: